Temos Žymėti visasAtžymėti visus

2015 m. rugsėjo 25-26 dienomis Toronte rengiamas piliečių priėmimas konsuliniais klausimais

Sukurta 2015.08.07 / Atnaujinta 2015.08.07 20:14

Siekdama gerinti konsulinių paslaugų teikimo Lietuvos Respublikos piliečiams ir lietuvių kilmės asmenims kokybę, 2015 m. rugsėjo 25-26  dienomis Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje rengia išvažiuojamąsias konsulinių paslaugų teikimo misiją į Torontą.

Konsulinių misijų metu Toronte, Kanados lietuvių bendruomenės patalpose,

2015 m. rugsėjo 25 d. (penktadienį) nuo 14 iki 20 val.

2015 m. rugsėjo 26 d. (šeštadienį) nuo 9 iki 16 val.

Bus priimami Lietuvos Respublikos piliečių prašymai ir dokumentai dėl pasų keitimo ir išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinių pažymų išdavimo, konsulinio dokumentų legalizavimo, Lietuvos Respublikos piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaracijos bei atliekami kiti konsuliniai veiksmai. Taip pat bus priimami lietuvių kilmės asmenų prašymai ir dokumentai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės, konsulinio dokumentų legalizavimo bei kitų konsulinių veiksmų.

Interesantus priims Lietuvos Respublikos ambasados Kanadoje įgaliotas ministras Jonas Skardinskas.

Pageidaujančius kreiptis dėl konsulinių paslaugų maloniai prašome iš anksto registruotis Lietuvos Respublikos ambasadoje, tel.: 613 567 5458 (papildomas (extension) Nr. 22) bei el. paštu [email protected], nurodant savo vardą, pavardę, asmens kodą arba gimimo datą, kokios konkrečios konsulinės paslaugos pageidaujate ir kuriuo laiku Jums būtų patogiau atvykti. Bus priimami tik iš anksto užsiregistravę asmenys.

Piliečių priėmimas vyks Kanados lietuvių bendruomenės patalpose adresu:

1 Resurrection Road

Etobicoke, ON M9A 5G1

Naujienlaiškio prenumerata