Temos Žymėti visasAtžymėti visus

2017 m. rugsėjo 16-17 d. Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje rengia konsulinę misiją į Vankuverį

Sukurta 2017.08.31 / Atnaujinta 2017.08.31 15:24

Gerindama Lietuvos piliečiams teikiamas konsulines paslaugas užsienyje Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje 2017 m. rugsėjo 16-17 d. rengia konsulinę misiją į Vankuverį.

Piliečių priėmimas bus vykdomas Estų bendruomenės patalpose, adresu: 6520 Oak St., Vancouver, BC V6P 3Z2.

 

Konsulinės misijos metu bus priimami Lietuvos piliečių prašymai ir dokumentai dėl pasų išdavimo ir keitimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinių pažymų išdavimo, dokumentų legalizavimo bei atliekami kiti konsuliniai veiksmai. Interesantus priims Lietuvos Respublikos ambasados Kanadoje trečioji sekretorė Gitana Bagdonienė.

 

Visus pageidaujančius kreiptis dėl konsulinių paslaugų maloniai prašome iš anksto registruotis Lietuvos Respublikos ambasadoje Kanadoje telefonu: 613 567 5458 ext. 22 arba el. paštu [email protected] , nurodant savo vardą, pavardę, asmens kodą arba gimimo datą, kokios konsulinės paslaugos pageidaujate. Bus priimami tik iš anksto užsiregistravę asmenys.

 

Informacija dėl dokumentų, reikalingų konsuliniams veiksmams atlikti, teikiama tik aukščiau nurodytu telefonu ir el. paštu

Naujienlaiškio prenumerata