Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KANADOJE

Adresas: 150 Metcalfe Street, Suite 1600, Ottawa, Ontario, K2P 1P1, CANADA

plačiau »

Tel. +1 613 567 54 58
Faksas +1 613 567 53 15
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
kubilius.JPG

Gruodžio 13-15 dienomis Otavoje lankėsi LR Seimo narys, Europos reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas A. Kubilius. Vizito metu svečias iš Lietuvos susitiko su Kanados politikais ir vyriausybės atstovais bei pristatė Lietuvos  iniciatyvą „Europos planas Ukrainai“.

2017 m. lapkričio 17-19 d. LR ambasados Kanadoje ambasadorius D. Pranckevičius kartu su LR Krašto apsaugos ministro R. Karoblio delegacija dalyvauja saugumo forume vykstančiame Halifakse, Kanadoje.

NATO ir tarptautinis saugumas »

Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis lapkričio 15 d. dalyvavo Vankuveryje, Kanadoje, vykusiame Jungtinių Tautų (JT) gynybos ministrų susitikime, kur Lietuvos karių dalyvavimas vokiečių kontingento sudėtyje JT operacijoje MINUSMA buvo pateiktas kaip „išmaniojo įsipareigojimo“ pavyzdys, o ministras pakviestas sakyti kalbą pagrindinėje renginio sesijoje.

NATO ir tarptautinis saugumas »
Event Photography-0349.jpg

Spalio 28-29 d.d. LR ambasadorius Darius Pranckevičius dalyvavo šventiniuose renginiuose Toronte, kur Prisikėlimo parapija pradėjo minėti 65 –ąsias įkūrimo metines.  Ambasadorius lankėsi ir  Anapilio sodyboje, kur dalyvavo Lietuvos kankinių bažnyčios  vietos lietuvių šventose mišiose, aplankė parapijos kapines.

Lietuviai Kanadoje »

Skaudžią netekties valandą dėl ilgamečio Lietuvos Generalinio Garbės Konsulo Toronte, Liudo Vytenio Matuko mirties, Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje reiškia nuoširdžią užuojautą velionio šeimai ir artimiesiems.

Lietuviai Kanadoje »

Siekiant gerinti konsulinių paslaugų teikimo Lietuvos Respublikos piliečiams kokybę Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje 2017 m. spalio mėnesį rengia išvažiuojamąją konsulinių paslaugų teikimo misiją į Torontą.

Konsulinės naujienos »

Diplomatinės atstovybės sekretorės(-iaus) funkcijos:

Tvarkyti ambasados ūkinę veiklą, archyvą, registruoti dokumentus, teiktini pirminę konsulinę informaciją, rinkti, kaupti ir atnaujinti bendrą informaciją apie buvimo valstybę, sekti ir referuoti buvimo valstybės spaudą, ruošti lydraščius. Palaikyti nuolatinius ryšius su Kanados lietuvių bendruomene.

skusevicius.jpg

Rugsėjo 25 d. Kanados Užsienio reikalų ministerijoje įvyko UR Viceministro D. Skusevičiaus susitikimas su Kanados Užsienio reikalų ministerijos politikos direktoriumi Mark Gwozdecky.

Užsienio politika ir diplomatija »

Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba primena, jog pagal Lietuvos Respublikos karo prievolės įstatymą, piliečiai vyrai, sulaukę 18 metų, per 3 mėnesius negavę pranešimo apie įrašymą į karinę įskaitą, turi kreiptis į savo regioninį Karo prievolės komplektavimo skyrių ar poskyrį ir įsirašyti į karinę įskaitą.

Siekiant sudaryt palankesnes sąlygas ir suteikti pakankamai laiko atlikti privalomas procedūras, iki šiol neinformavusiems apie savo išvykimą karo prievolininkams terminas pratęsiamas iki š. m. gruodžio 31 d.

 

 

 

Konsulinės naujienos »
IMG_3086.JPG

Baltijos šalių ambasados bei jų bendruomenės Otavoje kartu su Kanados parlamento nariu Jamie Schmale ir buvusio parlamento nariu Peter VanLoan paminėjo Baltų vienybės dieną

 
Istorinė, kultūros diplomatija »
CETA.png

Ketvirtadienį, rugsėjo 21 d., laikinai įsigalioja Kanados ir Europos Sąjungos išsamus ekonomikos ir prekybos susitarimas (IEPS).

Ekonominiai santykiai »
GG05-2017-0307-041.jpg

Rūgpjūčio 31 d. LR ambasadorius Kanadoje D. Pranckevičius įteikė skiriamuosius raštus Kanados Generaliniam Gubernatoriui Davidui Džonsonui

Užsienio politika ir diplomatija »

Gerindama Lietuvos piliečiams teikiamas konsulines paslaugas užsienyje Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje 2017 m. rugsėjo 16-17 d. rengia konsulinę misiją į Vankuverį.

Konsulinės naujienos »
Holodorom.JPG

2017 m. rugpjūčio 28 d. Kanados Centrinės ir Rytų Europos šalių taryba Otavoje surengė Juodojo kaspino dienos minėjimą, skirtą pažymėti Kanadoje minimą nacizmo ir komunizmo nusikaltimų aukų atminimo dieną, patvirtintą Kanados Parlamento 2009 m.

Istorinė, kultūros diplomatija »
DSC_0003.JPG

2017 m. liepos 29 d. Kanados sotinėje vyko Kanados lietuvių diena, supažindinusi kanadiečius bei Otavos miesto svečius su lietuviška daina, šokiu, menu ir kulinarija. Lietuviška kultūra apjungia virš 50,000 Kanados lietuvių ir jos stiprybę galima buvo pajusti šventės metu.

Lietuviai Kanadoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata