Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Balandžio 13-14 dienomis rengiama konsulinė misija Vankuveryje

Sukurta 2019.02.20 / Atnaujinta 2019.03.05 21:11
  Balandžio 13-14 dienomis rengiama konsulinė misija Vankuveryje

  Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje š.m. balandžio mėn. 13-14 dienomis rengia išvažiuojamąją konsulinių paslaugų teikimo misiją į Vankuverį.

  Priėmimas vyks:
  789 West Pender St., Unit 1150
  Vancouver, BC V6C 1H2

  Bus priimami Lietuvos Respublikos piliečių prašymai dėl pasų išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinių pažymų išdavimo, dokumentų legalizavimo bei atliekami kiti konsuliniai veiksmai.

  Pageidaujančius kreiptis maloniai prašome iki balandžio 10 d. registruotis el. paštu [email protected]t.

  Registracijos metu turite nurodyti:
  1. Savo vardą, pavardę.
  2. Asmens kodą arba gimimo datą.
  3. Kontaktinius duomenis: Telefono numerį ir el. pašto adresą.
  4. Informaciją, kokios konsulinės paslaugos pageidaujate.
  5. Miestą – Vankuverį.

  Bus priimami tik iš anksto užsiregistravę asmenys.

  Informacija dėl dokumentų, reikalingų konsuliniams veiksmams atlikti bus pateikta po patvirtintos registracijos į konsulinę misiją.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Baneris.jpg

  Kovo 10 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė nutarimą, kad referendumas dėl pilietybės išsaugojimo vyks gegužės 12 d. kartu su Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimais

  Konsulinės naujienos »
  Baneris.jpg
  Dėl balsavimo užsienyje Įkelta2019.02.19

  Jeigu Jūs gyvenate užsienio valstybėje ar joje būsite 2019 m.  gegužės 12 d. Respublikos Prezidento rinkimų, referendumo dėl dvigubos pilietybės ir LR Seimo narių mažinimo ar 2019 m. gegužės 26 d. rinkimų į Europos Parlamentą dienomis, prisijunkite prie rinkėjų, balsuojančių užsienyje, elektroninės registracijos sistemos adresu www.rinkejopuslapis.lt ir pateikite rinkėjo registracijos prašymą.

  Konsulinės naujienos »
  Toronto.jpeg

  Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje 2019 m. kovo mėn. 2-3 dienomis rengia išvažiuojamąją konsulinių paslaugų teikimo misiją į Torontą.

  Konsulinės naujienos »

  Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija kviečia teikti paraiškas dalyvauti prašymus išduoti vizas priimančių išorės paslaugų teikėjų atrankoje

  Konsulinės naujienos »
  calgary-70848_640.jpg

  LR ambasada Kanadoje rugsėjo 14-17 d. sėkmingai įvykdė išvažiuojamąją konsulinę misiją į Albertą. Galimybe atlikti konsulinius veiksmus Kalgaryje ir Edmontone pasinaudojo 88 asmenys. Iš viso buvo atlikta 130 konsulinių veiksmų.

  Konsulinės naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata