Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Dėl balsavimo užsienyje

Sukurta 2019.02.19 / Atnaujinta 2019.03.12 15:15
  Dėl balsavimo užsienyje

  Jeigu Jūs gyvenate užsienio valstybėje ar joje būsite 2019 m.  gegužės 12 d. Respublikos Prezidento rinkimų, referendumo dėl dvigubos pilietybės ir LR Seimo narių mažinimo ar 2019 m. gegužės 26 d. rinkimų į Europos Parlamentą dienomis, prisijunkite prie rinkėjų, balsuojančių užsienyje, elektroninės registracijos sistemos adresu www.rinkejopuslapis.lt ir pateikite rinkėjo registracijos prašymą.

  Rinkėjo registracijos prašyme nurodysite kokiu būdu pageidaujate balsuoti 2019 m.  gegužės 12 d. Respublikos Prezidento rinkimuose, referendumo dėl dvigubos pilietybės bei LR Seimo narių mažinimo ir 2019 m. gegužės 26 d. rinkimuose į Europos Parlamentą:

  • paštu (registracijos prašyme nurodytu gyvenamosios vietos adresu užsienio valstybėje jums bus išsiųsti balsavimo dokumentai);
  • ar atvyksite balsuoti asmeniškai į atitinkamą Lietuvos Respublikos diplomatinę atstovybę ar konsulinę įstaigą nustatytomis dienomis ir laiku.

  Primename, kad visi rinkėjai, pageidaujantys balsuoti užsienyje 2019 m.  gegužės 12 d. Respublikos Prezidento rinkimuose  ir 2019 m. gegužės 26 d. rinkimuose į Europos Parlamentą, turi registruotis iš naujo – net ir tie rinkėjai, kurie nuolat gyvena užsienyje ir jau buvo įtraukti į užsienyje balsuojančių rinkėjų sąrašus praėjusiuose rinkimuose ar referendumuose.

   

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  84.jpg


  Kanados valdžios duomenimis, Kanadoje iš viso užfiksuota 13 koronos (COVID-19) viruso atvejų. Detaliau susipažinti su koronos (COVID-19) viruso plėtra Kanadoje galima šioje Kanados valdžios svetainėje.

  Konsulinės naujienos »
  1.jpg

  Vasario 5-9 dienomis Lietuvos ambasados Kanadoje komanda lankėsi Toronte. Vizitas apjungė susitikimus su lietuvių bendruomenės atstovais, naujų verslo galimybių tarp Lietuvos ir Kanados žvalgymą bei konsulinių paslaugų teikimą.

  Konsulinės naujienos » Lietuviai Kanadoje »
  LT.png

  Informuojame, jog registracija į konsulinę misiją Toronte, Kalgaryje, Edmontone baigta. Visiems užsiregistravusiems išsiųsime elektroninius laiškus su konkrečiu Jūsų priėmimui skirtu laiku. Dėkojame, kad registravotės.

  Please be advised that registration for the Consular Mission to Toronto, Calgary, Edmonton is now closed for additional registration. All registered participants will be personally notified by e-mail of the exact time and date of their respective appointments. Thank you.

  Konsulinės naujienos »
  150Metcalf52.jpg

  Ambasada Kanadoje nedirbs 2019 m. gruodžio 24-26 dienomis bei 2020 m. sausio 1 dieną.

  Konsulinės naujienos »
  LT Vilnius.jpg

  LR ambasada Kanadoje informuoja, kad nuo š.m. rugsėjo 1 d., įsigaliojus naujai įstatymo dėl užsieniečių teisinės padėties redakcijai dėl laikino Leidimų gyventi Lietuvoje, diplomatinei atstovybei dokumentus dėl Leidimų laikinai gyventi Lietuvoje galės pateikti tik šių kategorijų piliečiai:

  Konsulinės naujienos »
  Baneris.jpg

  Kovo 10 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė nutarimą, kad referendumas dėl pilietybės išsaugojimo vyks gegužės 12 d. kartu su Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimais

  Konsulinės naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata