Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Gegužės 12 d. vyks referendumas dėl dvigubos pilietybės

Sukurta 2019.03.12 / Atnaujinta 2019.03.12 15:13
  Gegužės 12 d. vyks referendumas dėl dvigubos pilietybės

  Kovo 10 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė nutarimą, kad referendumas dėl pilietybės išsaugojimo vyks gegužės 12 d. kartu su Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimais

  Gegužės 12 d. taip pat vyks referendumas dėl Seimo narių skaičiaus sumažinimo nuo 141 iki 121.

  Atskiros registracijos balsuoti referendumuose nebus. Rinkėjai, kurie jau užsiregistravo balsuoti Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose, automatiškai bus įtraukti į sąrašus rinkėjų, balsuosiančių referendumuose.

  Rinkėjai, kurie dar registruosis balsuoti rinkimuose, registruodamiesi www.rinkejopuslapis.lt/elektronine-registracija matys atnaujintą informaciją dėl balsavimo referendumuose

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Vankuveris.jpg

  Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje š.m. balandžio mėn. 13-14 dienomis rengia išvažiuojamąją konsulinių paslaugų teikimo misiją į Vankuverį.

  Konsulinės naujienos »
  Baneris.jpg
  Dėl balsavimo užsienyje Įkelta2019.02.19

  Jeigu Jūs gyvenate užsienio valstybėje ar joje būsite 2019 m.  gegužės 12 d. Respublikos Prezidento rinkimų, referendumo dėl dvigubos pilietybės ir LR Seimo narių mažinimo ar 2019 m. gegužės 26 d. rinkimų į Europos Parlamentą dienomis, prisijunkite prie rinkėjų, balsuojančių užsienyje, elektroninės registracijos sistemos adresu www.rinkejopuslapis.lt ir pateikite rinkėjo registracijos prašymą.

  Konsulinės naujienos »
  Toronto.jpeg

  Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje 2019 m. kovo mėn. 2-3 dienomis rengia išvažiuojamąją konsulinių paslaugų teikimo misiją į Torontą.

  Konsulinės naujienos »

  Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija kviečia teikti paraiškas dalyvauti prašymus išduoti vizas priimančių išorės paslaugų teikėjų atrankoje

  Konsulinės naujienos »
  calgary-70848_640.jpg

  LR ambasada Kanadoje rugsėjo 14-17 d. sėkmingai įvykdė išvažiuojamąją konsulinę misiją į Albertą. Galimybe atlikti konsulinius veiksmus Kalgaryje ir Edmontone pasinaudojo 88 asmenys. Iš viso buvo atlikta 130 konsulinių veiksmų.

  Konsulinės naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata