Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Gegužės 12 d. vyks referendumas dėl dvigubos pilietybės

Sukurta 2019.03.12 / Atnaujinta 2019.03.12 15:13
  Gegužės 12 d. vyks referendumas dėl dvigubos pilietybės

  Kovo 10 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė nutarimą, kad referendumas dėl pilietybės išsaugojimo vyks gegužės 12 d. kartu su Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimais

  Gegužės 12 d. taip pat vyks referendumas dėl Seimo narių skaičiaus sumažinimo nuo 141 iki 121.

  Atskiros registracijos balsuoti referendumuose nebus. Rinkėjai, kurie jau užsiregistravo balsuoti Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose, automatiškai bus įtraukti į sąrašus rinkėjų, balsuosiančių referendumuose.

  Rinkėjai, kurie dar registruosis balsuoti rinkimuose, registruodamiesi www.rinkejopuslapis.lt/elektronine-registracija matys atnaujintą informaciją dėl balsavimo referendumuose

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  84.jpg


  Kanados valdžios duomenimis, Kanadoje iš viso užfiksuota 13 koronos (COVID-19) viruso atvejų. Detaliau susipažinti su koronos (COVID-19) viruso plėtra Kanadoje galima šioje Kanados valdžios svetainėje.

  Konsulinės naujienos »
  1.jpg

  Vasario 5-9 dienomis Lietuvos ambasados Kanadoje komanda lankėsi Toronte. Vizitas apjungė susitikimus su lietuvių bendruomenės atstovais, naujų verslo galimybių tarp Lietuvos ir Kanados žvalgymą bei konsulinių paslaugų teikimą.

  Konsulinės naujienos » Lietuviai Kanadoje »
  LT.png

  Informuojame, jog registracija į konsulinę misiją Toronte, Kalgaryje, Edmontone baigta. Visiems užsiregistravusiems išsiųsime elektroninius laiškus su konkrečiu Jūsų priėmimui skirtu laiku. Dėkojame, kad registravotės.

  Please be advised that registration for the Consular Mission to Toronto, Calgary, Edmonton is now closed for additional registration. All registered participants will be personally notified by e-mail of the exact time and date of their respective appointments. Thank you.

  Konsulinės naujienos »
  150Metcalf52.jpg

  Ambasada Kanadoje nedirbs 2019 m. gruodžio 24-26 dienomis bei 2020 m. sausio 1 dieną.

  Konsulinės naujienos »
  LT Vilnius.jpg

  LR ambasada Kanadoje informuoja, kad nuo š.m. rugsėjo 1 d., įsigaliojus naujai įstatymo dėl užsieniečių teisinės padėties redakcijai dėl laikino Leidimų gyventi Lietuvoje, diplomatinei atstovybei dokumentus dėl Leidimų laikinai gyventi Lietuvoje galės pateikti tik šių kategorijų piliečiai:

  Konsulinės naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata