Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kanadoje stipriai sulėtėjęs pašto darbas dėl pavasario potvynių

Sukurta 2019.05.08 / Atnaujinta 2019.05.08 16:13
  Kanadoje stipriai sulėtėjęs pašto darbas dėl pavasario potvynių

  LR ambasada Kanadoje atsižvelgdama į tai, kad nuo gegužės 3 d. iki 7 dienos, gavo tik 111 rinkėjų, balsavusių paštu, laiškų, kreipėsi į ,,Canada Post“ su prašymu išnagrinėti dėl kokių priežasčių Lietuvos ambasadai jų sugrįžta tik toks nedidelis kiekis.

  ,,Canada Post“ atstovų teigimu vokų pristatymas visoje Kanadoje, ypatingai Ontarijo provincijoje, vėluoja dėl didelių pavasario potvynių. Pasak jų, Ontarijo provincijoje laiškų pristatymo laikas gali siekti iki 2 savaičių.

  LR ambasada Kanadoje laiškų lauks iki gegužės 15 dienos, toks numatytas laikas yra maksimalus pagal galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus.

  Šiuo metu balsuoti paštu Kanadoje užsiregistravo 702 rinkėjai. Visiems jiems išsiųsti rinkimų biuleteniai: 83% visų išsiųstų biuletenių iškeliavo balandžio 23-26 dienomis, o pats vėliausias, paskutinis laiškas, iškeliavo gegužės 2 d.

   

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  WEB-Balsavimas-Kanada.jpg

  Iki šiol nesiregistravę balsuoti vis dar gali tai padaryti – šiandien, gegužės 13 d., bus vėl atidaryta registracija rinkimams Kanadoje. Registruotis balsuoti bus galima tiek paštu, tiek atvykstant į ambasados vieną iš punktų – Toronte ar Otavoje. Registruotis bus galima tik vieną dieną! Registracija vyksta www.rinkejopuslapis.lt.

  Lietuviai Kanadoje »
  adult-agent-banking-684387.jpg

  Administratoriaus pareigybės tikslas: ambasados finansinės ir ūkinės veiklos tvarkymas, informacijos klausimų ambasadoje kuravimas, su tuo susijusių dokumentų ir raštų rengimas, ambasados interneto svetainės administravimas, tarnybinio transporto vairavimas. Su atrinktu kandidatu bus sudaroma terminuota darbo sutartis.

  Lietuviai Kanadoje »
  WEB-Balsavimas-Kanada.jpg

  LR Ambasada Kanadoje informuoja, kad lietuviai pageidaujantys balsuoti Otavoje tą gali padaryti ne tik rinkimų dieną, bet ir balsuodami iš anksto - ketvirtadienį bei penktadinį nuo 9 iki 17 valandos atvykę į LR Ambasadą Kanadoje (adresu: 1600-150 Metcalfe str. Ottawa ON K2P 1P1).

  Lietuviai Kanadoje »
  AM.jpg

  Andrius Mamontovas: "Esu apkeliavęs daugelį lietuvių bendruomenių visame pasaulyje ir galiu drąsiai pasakyti, kad Lietuva yra visur, kur yra lietuvių. Gegužės mėnesį mes kartu spręsime labai svarbius mums visiems ir Lietuvai klausimus.
  Registruokitės ir ateikite balsuoti!"

  www.rinkejopuslapis.lt

  Lietuviai Kanadoje »
  Nuotrauka web.jpg

  Jau šeštus metus, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos užsakymu, visuomenės nuomonės tyrimų centras „Vilmorus” atlieka užsienyje gyvenančių lietuvių internetinę apklausą. Apklausos tikslas – išsiaiškinti užsienyje gyvenančių lietuvių nuomonę apie diasporos poreikius ir jos ryšių su Lietuva stiprinimą.

  Lietuviai Kanadoje »
  Piestukai.jpg

  Maloniai kviečiame jus ir šiemet aktyviai teikti kandidatūras svarstymui.

   

  Lietuviai Kanadoje »

  Naujienlaiškio prenumerata