Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Kanados ir Lietuvos oficiali informacija dėl koronos viruso šalyje

Sukurta 2020.03.20 / Atnaujinta 2020.03.20 19:57
  Kanados ir Lietuvos oficiali informacija dėl koronos viruso šalyje

  Naujausius Kanados institucijų duomenimis apie korona viruso (COVID-19) atvejus Kanadoje rasite šioje svetainėje.

  Platesnė informacija apie COVID-19 Kanadoje teikiama ir telefonu 1-833-784-4397 bei el. paštu [email protected]

  Naujausius Lietuvos institucijų duomenimis apie COVID-19 atvejus Lietuvoje rasite šioje svetainėje.

  Daugiau informacijos dėl naujojo korona viruso galima teirautis telefonu Lietuvoje 1808 (pasireiškus gripui būdingiems ligos simptomams – karščiavimui, kosuliui, gerklės skausmui ar apsunkintam kvėpavimui – po kelionės į užsienio šalis ar po kontakto su tikėtinu koronaviruso nešiotoju; norint pasikonsultuoti, kilus klausimų) arba Nacionalinio visuomenės sveikatos centro karštąja linija  tel. +370 618 79984 ir +370 616 94562. Linijos dirba visą parą, visoje Lietuvoje, nemokamai.

  Rekomenduojame vengti lankytis masinėse susibūrimo vietose, laikytis asmeninių higienos reikalavimų, o apsilankymą ambasadoje Otavoje planuoti tik esant neišvengiamai būtinybei prieš tai susisiekus su mumis telefonu +1-613-567-5458  ar elektroniniu paštu [email protected] ir pasikonsultavus. Jeigu esate Lietuvos Respublikos pilietis ar turite nuolatinio gyventojo statusą Lietuvoje ir norite sužinoti naujausią informaciją apie kelionės galimybes iš Kanados į Lietuvą, prašome susisiekti su ambasada el. paštu. Prašome iš karto nurodyti savo vardą, pavardę, gimimo datą, kelionės planus, jeigu jų dar neturite – preliminarius, pateikti informaciją apie Jūsų statusą Kanadoje (Vizos pavadinimas, iki kada galioja ir kt.), kontaktinius duomenis (telefoną ir elektroninį paštą). Ambasada pateiks detalią naujausią informaciją dėl kelionės galimybių.

  Atnaujintą informaciją apie besikeičiančią situaciją Kanadoje nuolat papildysime Ambasados svetainėje bei socialiniuose tinkluose

   

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  LT.jpg

  Informuojame, kad siekiant apsaugoti dėl COVID-19 pandemijos besikreipiančius dėl konsulinių paslaugų asmenis ir  ambasados darbuotojus, paslaugų teikimas atvykus į ambasadą sustabdomas iki š.m. birželio 30 d.

  Konsulinės naujienos »
  LL.jpg

  Balandžio 1 dieną Lietuvos Respublikos Vyriausybei priėmus sprendimą griežtinti atvykimo į Lietuvą tvarką, nuo balandžio 4 dienos pagalba piliečiams grįžti į Lietuvą bus teikiama tik išimtiniais atvejais.

  Konsulinės naujienos »
  LT.jpg

  Informuojame, kad siekiant apsaugoti dėl COVID-19 pandemijos besikreipiančius dėl konsulinių paslaugų asmenis ir  ambasados darbuotojus, paslaugų teikimas atvykus į ambasadą sustabdomas iki š.m. gegužės 2 d.

  Konsulinės naujienos »
  1132.jpg

  Paskelbus neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą piliečių registraciją, į Lietuvos ambasadą Kanadoje kreipėsi beveik pusšimtis piliečių. Š.m. kovo 28 d. Iš Toronto į Varšuvą pakilus užsakytam reisui į Vilnių, kuris buvo suorganizuotas Lietuvos institucijoms bendradarbiaujant su Lenkijos ambasada Kanadoje ir Lenkijos Vyriausybe, 13 lietuvių išvyko į Lietuvą. Sekmadienio vakare jie visi sėkmingai grįžo namo.

  Konsulinės naujienos »

  Informuojame, kad piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą registracija atstovybėse baigiama 2020 m. kovo 17 d. 12:00 val. Otavos laiku.
  Jei esate užsienio valstybėje ir Jums reikalinga konsulinė pagalba, kreipkitės į buvimo šalies atstovybę elektroniniu paštu.

  Konsulinės naujienos »
  svarbu(1).png

  1. Kaip grįžti į Lietuvą iš Kanados?
  2. Kur rasti aktualią informaciją apie Kanados oro uostus?
  3. Ką daryti jei vizos ar darbo leidimo galiojimo laikas baigiasi (darbo viza, Working Holiday programa, pan.)?
  4. Ką būtina žinoti, jei nepavyksta išvykti iš Kanados?

  Konsulinės naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata