Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Konsulinės misijos Albertoje metu atlikta 130 konsulinių veiksmų

Sukurta 2018.09.21 / Atnaujinta 2018.09.21 19:05
  Konsulinės misijos Albertoje metu atlikta 130 konsulinių veiksmų

  LR ambasada Kanadoje rugsėjo 14-17 d. sėkmingai įvykdė išvažiuojamąją konsulinę misiją į Albertą. Galimybe atlikti konsulinius veiksmus Kalgaryje ir Edmontone pasinaudojo 88 asmenys. Iš viso buvo atlikta 130 konsulinių veiksmų.

  LR ambasada Kanadoje dėkoja LR Garbės konsului Kalgaryje Anthony Romui Kasper, Kalgario ir Edmontono lietuvių bendruomenių nariams už pagalbą organizuojant konsulinę misiją bei visiems konsulinės misijos dalyviams, kurie atvyko pasirengę, turėjo reikiamus dokumentus, iš anksto užpildę prašymus. Tik tokio atsakingo požiūrio dėka pavyko užtikrinti sklandų ir efektyvų darbą.

  Primename, kad informacija apie planuojamas rengti konsulines misijas skelbiama prieš 4 savaites oficialioje interneto svetainėje ca.urm.lt ir socialiniame tinkle ,,Facebook“.  

   

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  LT.png

  Informuojame, jog registracija į konsulinę misiją, kuri vyks vasario 7-8 dienomis Toronte, baigta. Visiems užsiregistravusiems išsiųsime elektroninius laiškus su konkrečiu Jūsų priėmimui skirtu laiku. Dėkojame, kad registravotės.

  Please be advised that registration for the Consular Mission to  Toronto, scheduled for February 7 and 8, 2020, at 1 Resurrection Road, Toronto, ON is now closed for additional registration. All registered participants will be personally notified by e-mail of the exact time and date of their respective appointments. Thank you.

  Konsulinės naujienos »
  150Metcalf52.jpg

  Ambasada Kanadoje nedirbs 2019 m. gruodžio 24-26 dienomis bei 2020 m. sausio 1 dieną.

  Konsulinės naujienos »
  LT Vilnius.jpg

  LR ambasada Kanadoje informuoja, kad nuo š.m. rugsėjo 1 d., įsigaliojus naujai įstatymo dėl užsieniečių teisinės padėties redakcijai dėl laikino Leidimų gyventi Lietuvoje, diplomatinei atstovybei dokumentus dėl Leidimų laikinai gyventi Lietuvoje galės pateikti tik šių kategorijų piliečiai:

  Konsulinės naujienos »
  Baneris.jpg

  Kovo 10 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė nutarimą, kad referendumas dėl pilietybės išsaugojimo vyks gegužės 12 d. kartu su Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimais

  Konsulinės naujienos »
  Vankuveris.jpg

  Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje š.m. balandžio mėn. 13-14 dienomis rengia išvažiuojamąją konsulinių paslaugų teikimo misiją į Vankuverį.

  Konsulinės naujienos »
  Baneris.jpg
  Dėl balsavimo užsienyje Įkelta2019.02.19

  Jeigu Jūs gyvenate užsienio valstybėje ar joje būsite 2019 m.  gegužės 12 d. Respublikos Prezidento rinkimų, referendumo dėl dvigubos pilietybės ir LR Seimo narių mažinimo ar 2019 m. gegužės 26 d. rinkimų į Europos Parlamentą dienomis, prisijunkite prie rinkėjų, balsuojančių užsienyje, elektroninės registracijos sistemos adresu www.rinkejopuslapis.lt ir pateikite rinkėjo registracijos prašymą.

  Konsulinės naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata