Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KANADOJE

Adresas: 150 Metcalfe Street, Suite 1600, Ottawa, Ontario, K2P 1P1, CANADA

plačiau »

Tel. +1 613 567 54 58
Faksas +1 613 567 53 15
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Calgaris web.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje 2018 m. rugsėjo 14-16 dienomis rengia konsulinę misiją į Kalgarį. Jeigu susidarytų pakankamas konsulines paslaugas pageidaujančių gauti asmenų skaičius, viena misijos diena galėtų būti skirta priėmimui Edmontone.

Konsulinės naujienos »
Torontas WEB.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje 2018 m. birželio 16-17 d. rengia konsulinę misiją į Torontą.

Konsulinės naujienos »

Siekiant gerinti konsulinių paslaugų teikimo Lietuvos Respublikos piliečiams kokybę Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje 2017 m. spalio mėnesį rengia išvažiuojamąją konsulinių paslaugų teikimo misiją į Torontą.

Konsulinės naujienos »

Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba primena, jog pagal Lietuvos Respublikos karo prievolės įstatymą, piliečiai vyrai, sulaukę 18 metų, per 3 mėnesius negavę pranešimo apie įrašymą į karinę įskaitą, turi kreiptis į savo regioninį Karo prievolės komplektavimo skyrių ar poskyrį ir įsirašyti į karinę įskaitą.

Siekiant sudaryt palankesnes sąlygas ir suteikti pakankamai laiko atlikti privalomas procedūras, iki šiol neinformavusiems apie savo išvykimą karo prievolininkams terminas pratęsiamas iki š. m. gruodžio 31 d.

 

 

 

Konsulinės naujienos »

Gerindama Lietuvos piliečiams teikiamas konsulines paslaugas užsienyje Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje 2017 m. rugsėjo 16-17 d. rengia konsulinę misiją į Vankuverį.

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata