Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Rodyti nuo iki
Archyvas »
Baneris.jpg

Kovo 10 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė nutarimą, kad referendumas dėl pilietybės išsaugojimo vyks gegužės 12 d. kartu su Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimais

Konsulinės naujienos »
Vankuveris.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje š.m. balandžio mėn. 13-14 dienomis rengia išvažiuojamąją konsulinių paslaugų teikimo misiją į Vankuverį.

Konsulinės naujienos »
Baneris.jpg
Dėl balsavimo užsienyje Įkelta2019.02.19

Jeigu Jūs gyvenate užsienio valstybėje ar joje būsite 2019 m.  gegužės 12 d. Respublikos Prezidento rinkimų, referendumo dėl dvigubos pilietybės ir LR Seimo narių mažinimo ar 2019 m. gegužės 26 d. rinkimų į Europos Parlamentą dienomis, prisijunkite prie rinkėjų, balsuojančių užsienyje, elektroninės registracijos sistemos adresu www.rinkejopuslapis.lt ir pateikite rinkėjo registracijos prašymą.

Konsulinės naujienos »
Toronto.jpeg

Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje 2019 m. kovo mėn. 2-3 dienomis rengia išvažiuojamąją konsulinių paslaugų teikimo misiją į Torontą.

Konsulinės naujienos »
Vilnius.jpg

Visus metus minėjome ypatingą Lietuvai ir kiekvienam lietuviu šventę – Lietuvos ŠIMTMETĮ!

Konsulinės naujienos »

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija kviečia teikti paraiškas dalyvauti prašymus išduoti vizas priimančių išorės paslaugų teikėjų atrankoje

Konsulinės naujienos »
calgary-70848_640.jpg

LR ambasada Kanadoje rugsėjo 14-17 d. sėkmingai įvykdė išvažiuojamąją konsulinę misiją į Albertą. Galimybe atlikti konsulinius veiksmus Kalgaryje ir Edmontone pasinaudojo 88 asmenys. Iš viso buvo atlikta 130 konsulinių veiksmų.

Konsulinės naujienos »
Calgaris web.jpg

2018 m. rugsėjo 14-17 dienomis Kalgaryje ir Edmontone rengiamas piliečių priėmimas konsuliniais klausimais
Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje 2018 m. rugsėjo 14-17 dienomis rengia išvažiuojamąją konsulinių paslaugų teikimo misiją į Kalgarį ir Edmontoną. Registracija į misiją šiuo metu jau yra pasibaigusi.

Konsulinės naujienos »
Ambasada.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje informuoja, kad asmenų, kurie kreipiasi dėl bet kokių konsulinių paslaugų atlikimo, duomenys bus automatiškai įrašomi į konsulinę duomenų bazę. Norintys būti įtraukti į Konsulinę duomenų bazę tą gali padaryti ir nesikreipdami dėl konsulinių paslaugų, o užpildę Konsulinės registracijos prašymą.

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata