Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Konsulinių paslaugų teikimo pokyčiai dėl COVID-19(Atnaujinta birželio 3 d.)

Sukurta 2020.06.03 / Atnaujinta 2020.06.03 18:02
  Konsulinių paslaugų teikimo pokyčiai dėl COVID-19(Atnaujinta birželio 3 d.)

  Informuojame, kad siekiant apsaugoti dėl COVID-19 pandemijos besikreipiančius dėl konsulinių paslaugų asmenis ir  ambasados darbuotojus, paslaugų teikimas atvykus į ambasadą sustabdomas iki š.m. birželio 30 d.

  Ambasada kaip ir iki šiol teiks konsulines paslaugas, dėl kurių galima kreiptis paštu – išduos konsulines pažymas, legalizuos dokumentus ir kt., telefonu ir elektroniniu paštu konsultuos visais konsuliniais klausimais. Prašome atkreipti dėmesį, kad dėl COVID-19 pandemijos pašto veikla yra sulėtėjusi ir dokumentų į ambasadą persiuntimas vyksta gerokai  lėčiau, negu įprastai.

  Skambinti į Lietuvos ambasadą Kanadoje prašome nuo pirmadienio iki ketvirtadienio nuo 9 iki 17 val., penktadienį nuo 9 iki 16 val. telefonu +1 613 567 54 58, o paklausimus siųsti el. paštu [email protected].

  Paslaugų teikimo ambasadoje apribojimo laikas priklausys nuo COVID-19 situacijos šalyje, apie tai informuosime papildomai.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  LL.jpg

  Balandžio 1 dieną Lietuvos Respublikos Vyriausybei priėmus sprendimą griežtinti atvykimo į Lietuvą tvarką, nuo balandžio 4 dienos pagalba piliečiams grįžti į Lietuvą bus teikiama tik išimtiniais atvejais.

  Konsulinės naujienos »
  LT.jpg

  Informuojame, kad siekiant apsaugoti dėl COVID-19 pandemijos besikreipiančius dėl konsulinių paslaugų asmenis ir  ambasados darbuotojus, paslaugų teikimas atvykus į ambasadą sustabdomas iki š.m. gegužės 2 d.

  Konsulinės naujienos »
  1132.jpg

  Paskelbus neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą piliečių registraciją, į Lietuvos ambasadą Kanadoje kreipėsi beveik pusšimtis piliečių. Š.m. kovo 28 d. Iš Toronto į Varšuvą pakilus užsakytam reisui į Vilnių, kuris buvo suorganizuotas Lietuvos institucijoms bendradarbiaujant su Lenkijos ambasada Kanadoje ir Lenkijos Vyriausybe, 13 lietuvių išvyko į Lietuvą. Sekmadienio vakare jie visi sėkmingai grįžo namo.

  Konsulinės naujienos »
  SVARBI INFO 4.jpg

  Naujausius Kanados institucijų duomenimis apie korona viruso (COVID-19) atvejus Kanadoje rasite šioje svetainėje.

  Platesnė informacija apie COVID-19 Kanadoje teikiama ir telefonu 1-833-784-4397 bei el. paštu [email protected]

  Naujausius Lietuvos institucijų duomenimis apie COVID-19 atvejus Lietuvoje rasite šioje svetainėje.

  Konsulinės naujienos »

  Informuojame, kad piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą registracija atstovybėse baigiama 2020 m. kovo 17 d. 12:00 val. Otavos laiku.
  Jei esate užsienio valstybėje ir Jums reikalinga konsulinė pagalba, kreipkitės į buvimo šalies atstovybę elektroniniu paštu.

  Konsulinės naujienos »
  svarbu(1).png

  1. Kaip grįžti į Lietuvą iš Kanados?
  2. Kur rasti aktualią informaciją apie Kanados oro uostus?
  3. Ką daryti jei vizos ar darbo leidimo galiojimo laikas baigiasi (darbo viza, Working Holiday programa, pan.)?
  4. Ką būtina žinoti, jei nepavyksta išvykti iš Kanados?

  Konsulinės naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata