Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Kovo 2-3 dienomis Toronte rengiamas piliečių priėmimas konsuliniais klausimais

Sukurta 2019.02.11 / Atnaujinta 2019.02.12 20:36
  Toronto.jpeg Kovo 2-3 dienomis Toronte rengiamas piliečių priėmimas konsuliniais klausimais

  Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje 2019 m. kovo mėn. 2-3 dienomis rengia išvažiuojamąją konsulinių paslaugų teikimo misiją į Torontą.

  Priėmimas vyks:
  Kanados lietuvių bendruomenės (Prisikėlimo parapijos) patalpose, adresu: 1 Resurrection Road, Toronto, ON M9A 5G1.

  Bus priimami Lietuvos Respublikos piliečių prašymai dėl pasų išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinių pažymų išdavimo, dokumentų legalizavimo bei atliekami kiti konsuliniai veiksmai.

  Pageidaujančius kreiptis maloniai prašome iš anksto registruotis el. paštu [email protected] nurodant šiuos duomenis:
  1. Vardą ir pavardę;
  2. Asmens kodą arba gimimo datą;
  3. Dėl kokios konsulinės paslaugos kreipiatės;
  4. Miestą -Torontas (šiuo metu vykdoma registracija į kelias skirtingas misijas);
  5. Kontaktinę informaciją: telefono numerį bei el. pašto adresą.

  Galėsime priimti tik iš anksto užsiregistravusius asmenis. Informacija dėl dokumentų, reikalingų konsuliniams veiksmams atlikti, teikiama telefonu  +1 613 567 5458 ar elektroniniu paštu [email protected] .

   

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  1.jpg

  Vasario 5-9 dienomis Lietuvos ambasados Kanadoje komanda lankėsi Toronte. Vizitas apjungė susitikimus su lietuvių bendruomenės atstovais, naujų verslo galimybių tarp Lietuvos ir Kanados žvalgymą bei konsulinių paslaugų teikimą.

  Konsulinės naujienos » Lietuviai Kanadoje »
  LT.png

  Informuojame, jog registracija į konsulinę misiją, kuri vyks vasario 7-8 dienomis Toronte, baigta. Visiems užsiregistravusiems išsiųsime elektroninius laiškus su konkrečiu Jūsų priėmimui skirtu laiku. Dėkojame, kad registravotės.

  Please be advised that registration for the Consular Mission to  Toronto, scheduled for February 7 and 8, 2020, at 1 Resurrection Road, Toronto, ON is now closed for additional registration. All registered participants will be personally notified by e-mail of the exact time and date of their respective appointments. Thank you.

  Konsulinės naujienos »
  150Metcalf52.jpg

  Ambasada Kanadoje nedirbs 2019 m. gruodžio 24-26 dienomis bei 2020 m. sausio 1 dieną.

  Konsulinės naujienos »
  LT Vilnius.jpg

  LR ambasada Kanadoje informuoja, kad nuo š.m. rugsėjo 1 d., įsigaliojus naujai įstatymo dėl užsieniečių teisinės padėties redakcijai dėl laikino Leidimų gyventi Lietuvoje, diplomatinei atstovybei dokumentus dėl Leidimų laikinai gyventi Lietuvoje galės pateikti tik šių kategorijų piliečiai:

  Konsulinės naujienos »
  Baneris.jpg

  Kovo 10 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė nutarimą, kad referendumas dėl pilietybės išsaugojimo vyks gegužės 12 d. kartu su Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimais

  Konsulinės naujienos »
  Baneris.jpg
  Dėl balsavimo užsienyje Įkelta2019.02.19

  Jeigu Jūs gyvenate užsienio valstybėje ar joje būsite 2019 m.  gegužės 12 d. Respublikos Prezidento rinkimų, referendumo dėl dvigubos pilietybės ir LR Seimo narių mažinimo ar 2019 m. gegužės 26 d. rinkimų į Europos Parlamentą dienomis, prisijunkite prie rinkėjų, balsuojančių užsienyje, elektroninės registracijos sistemos adresu www.rinkejopuslapis.lt ir pateikite rinkėjo registracijos prašymą.

  Konsulinės naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata