Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Prasidėjo Kanados lietuvių protmūšio čempionatas

Sukurta 2020.11.26 / Atnaujinta 2020.12.01 20:35
  Prasidėjo Kanados lietuvių protmūšio čempionatas

  Praėjusį šeštadienį, lapkričio 28 dieną 13 val. EST laiku, Ambasada Kanadoje, kartu su Kanados lietuvių bendruomene ir Kanados lietuvių jaunimo sąjunga, organizavo virtualų Kanados lietuvių protmūšio čempionato 1 turą. Džiaugiamės sulaukę dalyvavusių atsiliepimų apie puikią iniciatyvą bei gerai praleistą laiką ir primename, kad protmūšis vyks dar tris šeštadienius – gruodžio 5 d., gruodžio 12 d. ir gruodžio 19 d. 13 val. EST laiku. Kviečiame dalyvauti!

  Žaidimo taisyklės:


  Žaidimas bus vedamas lietuvių kalba, klausimai bus pateikiami lietuvių ir anglų kalbomis. Dalis klausimų bus apie Lietuvą, kiti - bendro žinojimo. Žaidimą sudarys dvi dalys, bendra renginio trukmė - 1 val.: 2 raundai po 20 klausimų. Tarp raundų - 5 min pertraukėlė.


  TOP 3 žaidėjai apdovanojami prizais (prizai siunčiami žaidėjams tik Kanados teritorijoje)
  Visa informacija apie renginį taip pat skelbiama Ambasados Facebook paskyroje.


  Techninės dalyvavimo žaidime detalės:
  * norint kokybiškai dalyvauti nuotoliniame protmūšyje žaidėjui reikia 2 įrenginių (telefono/planšetės/PC) su internetiniu ryšiu. Per vieną įrenginį galima stebėti tiesioginę transliaciją, o per antrą - dalyvauti žaidime.
  Galima apsieiti ir su 1 įrenginiu, bet tada tik dalyvausite žaidime skaitydami klausimus ir pateikdami atsakymus, bet nematysite transliacijos lango (arba jis veiks "background`e").


  Stebėti transliaciją:
  Žaidimo ir vedėjo video transliacija (transliacija prasidės 10 min iki numatytos oficialios pradžios) vyks čia: https://www.twitch.tv/protmusiaicom
  *žaidėjas, norintis dalyvauti pokalbių kambaryje (chat) turės užsiregistruoti


  Dalyvauti žaidime:
  Prisijungimas prie pačio žaidimo (tam, kad galėtumėte pateikti atsakymus į klausimus) vyks per šią nuorodą: http://quiz.gerasvedejas.lt/LTINCANADA


  Kviečiame prisijungti!

  Naujienlaiškio prenumerata