Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
1.jpg

Liepos 1 dieną Kanada mini 153-iąsias šalies įkūrimo metines. Kanados dienos proga sveikinimus Kanados aukščiausiems pareigūnams perdavė Lietuvos Respublikos Prezidentas G. Nausėda, Seimo pirmininkas V. Pranckietis, Ministras pirmininkas S. Skvernelis ir Užsienio reikalų ministras L. Linkevičius.

Istorinė, kultūros diplomatija »
94212_ebfd41a8c8368256bbc03a9ea0291908.jpg

Maloniai informuojame, jog nuo š.m. liepos 2 d. atnaujinamas konsulinių paslaugų teikimas.

Vertindami su COVID-19 susijusią situaciją Ontarijo provincijoje ir Otavoje, nesant skubių atvejų, siūlytume Jūsų vizitą atidėti iki tol, kol situacija visiškai normalizuosis.

Konsulinės naujienos »
papartis.jpg

Informuojame, kad birželio 24 d., Lietuvos Respublikos valstybinės šventės dieną (Joninės), Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje nedirbs. Linkime visiems šventiškų ir linksmų Joninių!

Konsulinės naujienos »
94212_ebfd41a8c8368256bbc03a9ea0291908.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje skelbia atranką užimti administratoriaus (-ės) pareigybę. Pretendentai, atitinkantys pareigybei keliamus reikalavimus ir norintys dalyvauti atrankoje, iki 2020 m. liepos 3 d. 15 val. (Otavos laiku) elektroniniu paštu [email protected], turi pateikti gyvenimo aprašymą lietuvių kalba ir motyvacinį laišką.

Užsienio politika ir diplomatija »
LL.JPG

Birželio 10 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius telefonu kalbėjo su Kanados užsienio reikalų ministru François-Philippe Champagne. Pokalbio metu aptartas pasirengimas IV-ajai Ukrainos reformų konferencijai, kuri 2021 metais bus organizuojama Vilniuje.

Užsienio politika ir diplomatija »
LT.jpg

Informuojame, kad siekiant apsaugoti dėl COVID-19 pandemijos besikreipiančius dėl konsulinių paslaugų asmenis ir  ambasados darbuotojus, paslaugų teikimas atvykus į ambasadą sustabdomas iki š.m. birželio 30 d.

Konsulinės naujienos »
Facebook_EN_1.png

Lietuvos ambasada Kanadoje kartu su partneriais š.m. gegužės mėnesį kviečia paminėti jau 70-ąją Europos dieną.

Istorinė, kultūros diplomatija »

Gerbiamieji,

sveikinu artėjančių Šv. Velykų proga! 

Linkiu, kad prisikėlimo stebuklas padėtų atrasti vidinę ramybę ir vieniems kitų artumą, net jei šiuo metu negalime būti kartu su mylimais žmonėmis, bei sustiprintų tikėjimą, skatinantį susitelkti ir vedantį į priekį!
 
Nuoširdžiai
 
Ambasadorius
Darius Skusevičius

Istorinė, kultūros diplomatija »
Kurk Lietuvai.jpg

Programa „Kurk Lietuvai“ nuo kovo 9 d. skelbia 2020 m. dalyvių atrankas. Informaciją apie atrankas galima rasti adresu: http://kurklt.lt/atranka/. Kandidatų paraiškų laukiama iki balandžio 12 d. Programos organizatoriai ragina aplikuoti ir kurti geresnę Lietuvą ne tik sau, bet ir ateities kartoms.

Lietuviai Kanadoje »
LL.jpg

Balandžio 1 dieną Lietuvos Respublikos Vyriausybei priėmus sprendimą griežtinti atvykimo į Lietuvą tvarką, nuo balandžio 4 dienos pagalba piliečiams grįžti į Lietuvą bus teikiama tik išimtiniais atvejais.

Konsulinės naujienos »
LT.jpg

Informuojame, kad siekiant apsaugoti dėl COVID-19 pandemijos besikreipiančius dėl konsulinių paslaugų asmenis ir  ambasados darbuotojus, paslaugų teikimas atvykus į ambasadą sustabdomas iki š.m. gegužės 2 d.

Konsulinės naujienos »
1132.jpg

Paskelbus neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą piliečių registraciją, į Lietuvos ambasadą Kanadoje kreipėsi beveik pusšimtis piliečių. Š.m. kovo 28 d. Iš Toronto į Varšuvą pakilus užsakytam reisui į Vilnių, kuris buvo suorganizuotas Lietuvos institucijoms bendradarbiaujant su Lenkijos ambasada Kanadoje ir Lenkijos Vyriausybe, 13 lietuvių išvyko į Lietuvą. Sekmadienio vakare jie visi sėkmingai grįžo namo.

Konsulinės naujienos »
SVARBI INFO 4.jpg

Naujausius Kanados institucijų duomenimis apie korona viruso (COVID-19) atvejus Kanadoje rasite šioje svetainėje.

Platesnė informacija apie COVID-19 Kanadoje teikiama ir telefonu 1-833-784-4397 bei el. paštu [email protected]

Naujausius Lietuvos institucijų duomenimis apie COVID-19 atvejus Lietuvoje rasite šioje svetainėje.

Konsulinės naujienos »

Informuojame, kad piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą registracija atstovybėse baigiama 2020 m. kovo 17 d. 12:00 val. Otavos laiku.
Jei esate užsienio valstybėje ir Jums reikalinga konsulinė pagalba, kreipkitės į buvimo šalies atstovybę elektroniniu paštu.

Konsulinės naujienos »
svarbu(1).png

1. Kaip grįžti į Lietuvą iš Kanados?
2. Kur rasti aktualią informaciją apie Kanados oro uostus?
3. Ką daryti jei vizos ar darbo leidimo galiojimo laikas baigiasi (darbo viza, Working Holiday programa, pan.)?
4. Ką būtina žinoti, jei nepavyksta išvykti iš Kanados?

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata