Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Sveikinimai Kanados dienos proga

Sukurta 2020.06.30 / Atnaujinta 2020.06.30 23:42
  Sveikinimai Kanados dienos proga

  Liepos 1 dieną Kanada mini 153-iąsias šalies įkūrimo metines. Kanados dienos proga sveikinimus Kanados aukščiausiems pareigūnams perdavė Lietuvos Respublikos Prezidentas G. Nausėda, Seimo pirmininkas V. Pranckietis, Ministras pirmininkas S. Skvernelis ir Užsienio reikalų ministras L. Linkevičius.

  Laiškuose, adresuotuose Kanados Generalinei gubernatorei, Ministrui pirmininkui, Parlamento Bendruomenių rūmų ir Senato pirmininkams bei Kanados užsienio reikalų ministrui, perduodami Lietuvos Respublikos sveikinimai visiems kanadiečiams šalies nacionalinės šventės proga, akcentuojama ilgametė šalių partnerystė ir bendradarbiavimas.

  „Esu nepaprastai dėkingas už Kanados indėlį stiprinant Baltijos šalių saugumą. Kanados sprendimas vadovauti NATO priešakinių pajėgų batalionui vienoje iš Baltijos šalių yra itin svarbus viso regiono saugumo užtikrinimo ir atgrasymo veiksnys,“ – rašoma LR Prezidento G. Nausėdos sveikinimo tekste.

  Seimo pirmininko sveikinimuose pabrėžiamas itin sėkmingas abipusis Lietuvos ir Kanados dvišalis bendradarbiavimas bei partnerystė tarptautinėse organizacijose.

  „Esu tikras, kad mūsų valstybės toliau tęs veiksmingą bendradarbiavimą. Lietuva ir Kanada yra bendramintės valstybės, todėl turime kartu kovoti su dezinformacija, remti taisyklėmis grįstą tarptautinę santvarką ir stiprinti transatlantinį ryšį,“ – savo sveikinime pažymėjo Lietuvos ministras pirmininkas S. Skvernelis.

  L. Linkevičiaus sveikinime išskiriama globalių pastangų svarba stiprinant daugiašališkumą, žmogaus teises ir spaudos laisvę.

  „Valstybės vadovų sveikinimų gausa yra akivaizdus gerų santykių atspindys. Džiaugiuosi ir kartu su kolegomis ambasadoje sveikinu visus Kanados gyventojus, tame tarpe lietuvių bendruomenę, kurios triūsas remiant ir garsinant Lietuvos vardą Kanadoje svariai prisidėjo prie pažangaus šalių bendradarbiavimo“ – teigė Lietuvos ambasadorius Kanadoje D. Skusevičius.

   

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Facebook_EN_1.png

  Lietuvos ambasada Kanadoje kartu su partneriais š.m. gegužės mėnesį kviečia paminėti jau 70-ąją Europos dieną.

  Istorinė, kultūros diplomatija »

  Gerbiamieji,

  sveikinu artėjančių Šv. Velykų proga! 

  Linkiu, kad prisikėlimo stebuklas padėtų atrasti vidinę ramybę ir vieniems kitų artumą, net jei šiuo metu negalime būti kartu su mylimais žmonėmis, bei sustiprintų tikėjimą, skatinantį susitelkti ir vedantį į priekį!
   
  Nuoširdžiai
   
  Ambasadorius
  Darius Skusevičius

  Istorinė, kultūros diplomatija »
  1.jpg

  Š.m. kovo 6-7 dienomis Otavoje ir Monrealyje Lietuvos ambasada Kanadoje kartu su Kanados lietuvių bendruomenės atstovais iškilmingai paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį.

  Lietuviai Kanadoje » Istorinė, kultūros diplomatija »

  Naujienlaiškio prenumerata