Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Toronto lietuvių bendruomenės lyderiais

Sukurta 2019.07.03 / Atnaujinta 2019.07.04 18:04
   Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Toronto lietuvių bendruomenės lyderiais
   Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Toronto lietuvių bendruomenės lyderiais

   LR Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius liepos 1-3 dienomis Toronte, Kanadoje, dalyvauja tarptautinėje Ukrainos reformų konferencijoje.

   Liepos 3 dienos antrą dalį ministras L. Linkevičius skyrė susitikimams su Toronto lietuvių bendruomenės lyderiais ir kitais atstovais, pasisvečiavo Lietuvos kankinių šventovėje bei Prisikėlimo parapijoje.

   Lietuvos kankinių šventovėje Misisaugoje buvo aplankytas Kanados lietuvių muziejus - archyvas, kur ministras buvo supažindintas su Kanados lietuvių bendruomenės (KLB) įsikūrimo Kanadoje istorija. Buvo apžiūrėtos istorinės Misisaugos lietuvių kapinės, įvyko susitikimas su Kanados lietuvių laikraščio ,,Tėvyškės žiburiai” redakcijos atstove.

   Liepos 3 dienos pabaigoje įvyko ministro L. Linkevičiaus susitikimas su platesne Toronto lietuvių bendruomenės atstovų auditorija, kurio metu vyko diskusija aktualiomis vidaus Kanados politikos ir Kanados - Lietuvos santykių raidos temomis. Buvo aptartos tolimesnės KLB ir Lietuvos bendradarbiavimo perspektyvos. Ministras atsakė į susirinkusiųjų klausimus.

    

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   Kurk Lietuvai.jpg

   Programa „Kurk Lietuvai“ nuo kovo 9 d. skelbia 2020 m. dalyvių atrankas. Informaciją apie atrankas galima rasti adresu: http://kurklt.lt/atranka/. Kandidatų paraiškų laukiama iki balandžio 12 d. Programos organizatoriai ragina aplikuoti ir kurti geresnę Lietuvą ne tik sau, bet ir ateities kartoms.

   Lietuviai Kanadoje »
   1.jpg

   Š.m. kovo 6-7 dienomis Otavoje ir Monrealyje Lietuvos ambasada Kanadoje kartu su Kanados lietuvių bendruomenės atstovais iškilmingai paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį.

   Lietuviai Kanadoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
   1.jpg

   Vasario 29 dieną, Toronto lietuvių bendruomenė surengė Lietuvos Nepriklausomybės šventę, skirtą paminėti Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją. Šventinis renginys vyko Toronte, Anapilio sodyboje. Jame pasirodymus surengė Prisikėlimo parapijos vaikų ir jaunimo choras, vaikų ir jaunimo choras „Gintarėliai“, kultūrinio meno ir tautinių šokių grupė „Atžalynas“, Toronto lietuvių jaunimo ansamblis „Gintaras“.

   Lietuviai Kanadoje »
   Foto - Saulius Ziura.jpg

   Visus Kanadoje gyvenančius lietuvius bei Lietuvos draugus norinčius gauti informacią apie ambasados veiklą bei kvietimus į organizuojamus renginius kviečiame registruotis šiuo adresu: https://forms.gle/dGzgNYUKKVonmd1w7

    

   Foto nuotrauka - Saulius Žiūra.

   Lietuviai Kanadoje »
   1.jpg

   Vasario 5-9 dienomis Lietuvos ambasados Kanadoje komanda lankėsi Toronte. Vizitas apjungė susitikimus su lietuvių bendruomenės atstovais, naujų verslo galimybių tarp Lietuvos ir Kanados žvalgymą bei konsulinių paslaugų teikimą.

   Konsulinės naujienos » Lietuviai Kanadoje »
   1 - Copy.jpg

   Šį šeštadienį ambasados Kanadoje atstovai kartu su Kanados lietuviais Otavoje pirmą kartą surengė pagarbos bėgimą „Gyvybės ir mirties keliu“. Šiuo bėgimu Kanada prisijungė prie jau 29 kartą visame pasaulyje rengiamos akcijos, skirtos atminti Sausio 13-osios Laisvės gynėjus.

   Lietuviai Kanadoje »

   Naujienlaiškio prenumerata