Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KANADOJE

Adresas: 150 Metcalfe Street, Suite 1600, Ottawa, Ontario, K2P 1P1, CANADA

plačiau »

Tel. +1 613 567 54 58
Faksas +1 613 567 53 15
E. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
DSC_0003.JPG

2017 m. liepos 29 d. Kanados sotinėje vyko Kanados lietuvių diena, supažindinusi kanadiečius bei Otavos miesto svečius su lietuviška daina, šokiu, menu ir kulinarija. Lietuviška kultūra apjungia virš 50,000 Kanados lietuvių ir jos stiprybę galima buvo pajusti šventės metu.

Lietuviai Kanadoje »

Liepos 27 dieną Lietuvos užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius Otavoje, Kanadoje,  susitiko su Kanados prekybos viceministru Timothy Sergentu, su kuriuo diskutavo apie dvišalės prekybos ir glaudesnio ekonominio bendradarbiavimo perspektyvas.​

Užsienio politika ir diplomatija »

Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje 2017 m. rugsėjo mėnesį planuoja rengti išvažiuojamąją konsulinių paslaugų teikimo misiją į Vankuverį (preliminarus laikas - Rugsėjo 15-17 d.)  Konsulinė misija įvyks, jei užsiregistruos daugiau kaip 15 asmenų Lietuvos Respublikos pasų išdavimui. Konsulinės misijos metu taip pat bus galima pateikti dokumentus dėl konsulinių pažymų išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, dokumentų legalizavimo, LR pilietybės atkūrimo. Priėmimo metu bus atliekami kai kurie notariniai veiksmai. Interesantus priims Lietuvos Respublikos ambasados Kanadoje trečioji sekretorė Gitana Bagdonienė.

Konsulinės naujienos »

Užsienio reikalų ministerija neturi duomenų, kad didelio masto gaisruose Britų Kolumbijos provincijoje  Kanadoje būtų nukentėję Lietuvos piliečiai. Dėl didelio pavojaus Britų Kolumbijos provincijoje yra paskelbta nepaprastoji padėtis. Naujausiais duomenimis, fiksuojama 180 gaisro židinių, o apie 7000 gyventojų priversti palikti gyvenamas vietas ir evakuotis.

Siekiant gerinti konsulinių paslaugų teikimo Lietuvos Respublikos piliečiams kokybę Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje 2017 m. birželio mėnesį rengia išvažiuojamąsias konsulinių paslaugų teikimo misijas į Torontą ir Monrealį.

Konsulinės naujienos »

Informuojame, kad šiandien paskelbtas naujas programos TALENTAI LIETUVAI (TL) etapas. TL – tai apmokamų stažuočių įmonėse Lietuvoje programa, užsienyje mokslus baigusiems lietuviams.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Kanadoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata