Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KANADOJE

Adresas: 150 Metcalfe Street, Suite 1600, Ottawa, Ontario, K2P 1P1, CANADA

plačiau »

Tel. +1 613 567 54 58
Faksas +1 613 567 53 15
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Vilnius.jpg

Visus metus minėjome ypatingą Lietuvai ir kiekvienam lietuviu šventę – Lietuvos ŠIMTMETĮ!

Konsulinės naujienos »
Trudeau Rakitskis co.jpg

Lietuvos Respublikos ambasados laikinasis reikalų patikėtinis Julijus Rakitskis kartu su kitų akredituotų Kanadoje diplomatinių atstovybių atstovais dalyvavo tradiciniame Kanados užsienio reikalų ministerijos organizuojama renginyje, skirtame paminėti artėjančias šventes. Susirinkusius pasveikino Kanados ministras pirmininkas Justin Trudeau bei Užsienio reikalų ministrė Chrystia Freeland.

Užsienio politika ir diplomatija »
8.jpg

Lietuvos valstybės šimtmečio minėjimą Kanadoje vainikavusio baigiamojo pianisto Gabrielio Aleknos ir styginių kvarteto ,,Mettis“ koncerto akimirkos/

Istorinė, kultūros diplomatija »
renginys.JPG

Lietuvos valstybės šimtmečio minėjimą Kanadoje vainikavo baigiamasis pianisto Gabrielio Aleknos ir styginių kvarteto ,,Mettis“ koncertas. Atlikėjai susirinkusiai kanadiečių auditoriai pristatė du Lietuvos kompozitorius Remigijų Merkelį bei Mikalojų Konstantiną Čiurlionį, taip pat atliko Filipo Glaso bei Roberto Šumano kūrinius.

Istorinė, kultūros diplomatija »

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija kviečia teikti paraiškas dalyvauti prašymus išduoti vizas priimančių išorės paslaugų teikėjų atrankoje

Konsulinės naujienos »
Tatjana.jpg

Šį savaitgalį Otavoje bus pristatytas legendinis Lietuvos fotografas Vytautas Luckus. Su šia istorine asmenybe bus galima susipažinti ne per vieną prizmę – Otavoje svečiuosis ir prisiminimais dalinsis kūrėjui artimi žmonės, bus rodomas dokumentinis filmas bei eksponuojama paties Vytauto Luckaus fotografijos darbų paroda.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Ceremonija (2).jpg

Vakar simboliškai buvo paminėta memorialo komunizmo aukoms ,,The Memorial to the Victims of Communism – Canada, a Land of Refuge" statybų Provincijų ir teritorijų sodo parke, greta Kanados parlamento, pradžia.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Nuotrauka web.jpg

Jau šeštus metus, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos užsakymu, visuomenės nuomonės tyrimų centras „Vilmorus” atlieka užsienyje gyvenančių lietuvių internetinę apklausą. Apklausos tikslas – išsiaiškinti užsienyje gyvenančių lietuvių nuomonę apie diasporos poreikius ir jos ryšių su Lietuva stiprinimą.

Lietuviai Kanadoje »
LT Choras.jpg

Estijos, Latvijos ir Lietuvos ambasados vakar, minėdamos atkūrtų Baltijos šalių šimtmečius, Baltijos šalių bendruomenių, diplomatinių atstovybių bei įvairių Kanados institucijų atstovus pakvietė į choro ,,Capital Chamber Choir" koncertą.

Istorinė, kultūros diplomatija »

Administratoriaus pareigybės tikslas: ambasados finansinės ir ūkinės veiklos tvarkymas, tarnybinio transporto vairavimas.

Lietuviai Kanadoje »
calgary-70848_640.jpg

LR ambasada Kanadoje rugsėjo 14-17 d. sėkmingai įvykdė išvažiuojamąją konsulinę misiją į Albertą. Galimybe atlikti konsulinius veiksmus Kalgaryje ir Edmontone pasinaudojo 88 asmenys. Iš viso buvo atlikta 130 konsulinių veiksmų.

Konsulinės naujienos »
Piestukai.jpg

Maloniai kviečiame jus ir šiemet aktyviai teikti kandidatūras svarstymui.

 

Lietuviai Kanadoje »
Calgaris web.jpg

2018 m. rugsėjo 14-17 dienomis Kalgaryje ir Edmontone rengiamas piliečių priėmimas konsuliniais klausimais
Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje 2018 m. rugsėjo 14-17 dienomis rengia išvažiuojamąją konsulinių paslaugų teikimo misiją į Kalgarį ir Edmontoną. Registracija į misiją šiuo metu jau yra pasibaigusi.

Konsulinės naujienos »
Ambasada.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje informuoja, kad asmenų, kurie kreipiasi dėl bet kokių konsulinių paslaugų atlikimo, duomenys bus automatiškai įrašomi į konsulinę duomenų bazę. Norintys būti įtraukti į Konsulinę duomenų bazę tą gali padaryti ir nesikreipdami dėl konsulinių paslaugų, o užpildę Konsulinės registracijos prašymą.

Konsulinės naujienos »
IMG-0268.JPG

Kanados parlamente buvo minima Juodojo kaspino diena, stalinizmo ir nacizmo aukų atminimo diena.

 

Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata