Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KANADOJE

Adresas: 150 Metcalfe Street, Suite 1600, Ottawa, Ontario, K2P 1P1, CANADA

plačiau »

Tel. +1 613 567 54 58
Faksas +1 613 567 53 15
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Tatjana.jpg

Šį savaitgalį Otavoje bus pristatytas legendinis Lietuvos fotografas Vytautas Luckus. Su šia istorine asmenybe bus galima susipažinti ne per vieną prizmę – Otavoje svečiuosis ir prisiminimais dalinsis kūrėjui artimi žmonės, bus rodomas dokumentinis filmas bei eksponuojama paties Vytauto Luckaus fotografijos darbų paroda.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Ceremonija (2).jpg

Vakar simboliškai buvo paminėta memorialo komunizmo aukoms ,,The Memorial to the Victims of Communism – Canada, a Land of Refuge" statybų Provincijų ir teritorijų sodo parke, greta Kanados parlamento, pradžia.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Nuotrauka web.jpg

Jau šeštus metus, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos užsakymu, visuomenės nuomonės tyrimų centras „Vilmorus” atlieka užsienyje gyvenančių lietuvių internetinę apklausą. Apklausos tikslas – išsiaiškinti užsienyje gyvenančių lietuvių nuomonę apie diasporos poreikius ir jos ryšių su Lietuva stiprinimą.

Lietuviai Kanadoje »
LT Choras.jpg

Estijos, Latvijos ir Lietuvos ambasados vakar, minėdamos atkūrtų Baltijos šalių šimtmečius, Baltijos šalių bendruomenių, diplomatinių atstovybių bei įvairių Kanados institucijų atstovus pakvietė į choro ,,Capital Chamber Choir" koncertą.

Istorinė, kultūros diplomatija »

Administratoriaus pareigybės tikslas: ambasados finansinės ir ūkinės veiklos tvarkymas, tarnybinio transporto vairavimas.

Lietuviai Kanadoje »
calgary-70848_640.jpg

LR ambasada Kanadoje rugsėjo 14-17 d. sėkmingai įvykdė išvažiuojamąją konsulinę misiją į Albertą. Galimybe atlikti konsulinius veiksmus Kalgaryje ir Edmontone pasinaudojo 88 asmenys. Iš viso buvo atlikta 130 konsulinių veiksmų.

Konsulinės naujienos »
Piestukai.jpg

Maloniai kviečiame jus ir šiemet aktyviai teikti kandidatūras svarstymui.

 

Lietuviai Kanadoje »
Calgaris web.jpg

2018 m. rugsėjo 14-17 dienomis Kalgaryje ir Edmontone rengiamas piliečių priėmimas konsuliniais klausimais
Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje 2018 m. rugsėjo 14-17 dienomis rengia išvažiuojamąją konsulinių paslaugų teikimo misiją į Kalgarį ir Edmontoną. Registracija į misiją šiuo metu jau yra pasibaigusi.

Konsulinės naujienos »
Ambasada.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje informuoja, kad asmenų, kurie kreipiasi dėl bet kokių konsulinių paslaugų atlikimo, duomenys bus automatiškai įrašomi į konsulinę duomenų bazę. Norintys būti įtraukti į Konsulinę duomenų bazę tą gali padaryti ir nesikreipdami dėl konsulinių paslaugų, o užpildę Konsulinės registracijos prašymą.

Konsulinės naujienos »
IMG-0268.JPG

Kanados parlamente buvo minima Juodojo kaspino diena, stalinizmo ir nacizmo aukų atminimo diena.

 

Istorinė, kultūros diplomatija »
Parlament.jpg

Kanados parlamente šiandien bus minima Juodojo kaspino diena, stalinizmo ir nacizmo aukų atminimo diena. Juodojo kaspino minėjimas Otavoje yra dalis nacionalinio šios dienos minėjimo Kanadoje. Jo metu bus prisimintas liūdnai pagarsėjęs 1939 metų Molotovo-Ribentropo paktas tarp Sovietų Sąjungos ir Nacių Vokietijos, kuris atvėrė kelią Centrinės ir Rytų Europos, Baltijos šalių okupacijai bei dešimčių milijonų žmonių nužudymui ir represijai.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Summer-Survivors_0HERO.jpg

Beveik pusė milijono lankytojų kasmet sulaukiantis Tarptautinis Toronto kino festivalis šiais metais vėl žiūrovams pristatys lietuvišką kiną. Šį kartą tai debiutinis Marijos Kavtaradzės filmas ,,Išgyventi vasarą".

Istorinė, kultūros diplomatija »
1.jpg

2018-ieji - paskelbti Europos kultūros paveldo metais. Šiandien Kanadoje startavo pirmasis renginys skirtas šiai progai - kultūros paveldo nuotraukų paroda po atviru dangumi. Joje pristatomi objektai iš visų 28 Europos Sąjungos šalių.

Lietuviai Kanadoje »
Tautiska giesme (1).jpg

Lietuvos Respublikos ambasados Kanadoje atstovai kartu su Lietuvių bendruomene Otavoje Liepos 6-ąją, minėdami Valstybės, Karaliaus Mindaugo karūnavimo, dieną giedojo Tautišką giesmę.

Lietuviai Kanadoje »
1.JPG

Lietuvos Respublikos ambasadoje Kanadoje šiandien lankėsi Lietuvos ,,Rotary“ klubo nariai. Su svečiais susitiko ambasados ministras patarėjas Julijus Rakitskis ir II-ji sekretorė Gitana Bagdonienė.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata