Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Ambasadorius D. Kušlys lankėsi Zalcburgo federalinėje žemėje

Sukurta 2019.07.19 / Atnaujinta 2019.07.23 16:14
  Ambasadorius D. Kušlys lankėsi Zalcburgo federalinėje žemėje

  Liepos 18–19 dienomis Lietuvos ambasadorius Austrijos Respublikoje Donatas Kušlys su mandagumo vizitu lankėsi Zalcburgo federalinėje žemėje.

  Susitikimuose su žemės ministru pirmininku Wilfriedu Haslaueriu, Zalcburgo miesto meru Haraldu Preuneriu bei žemės parlamento Europos komiteto pirmininku Josefu Schöchlu aptarta Austrijos bei Lietuvos politinė situacija, ilgametis Lietuvos ir Zalcburgo federalinės žemės bendradarbiavimas, Vilniaus ir Zalcburgo miestų partnerystė.

  Ateinančiais metais Lietuvos ir Zalcburgo žemės partnerystei sukanka penkiasdešimt metų, o Vilniaus ir Zalcburgo miestai 2020 metais minės dvidešimt metų bendradarbiavimo sukaktį.

  Mandagumo vizito metu buvo aptartas Lietuvos ir Zalcburgo federalinės žemės kultūrinis bendradarbiavimas, ieškota būdų aktyviau plėtoti Lietuvos ir Austrijos kultūros institucijų bendradarbiavimą, kultūrinius mainus.

  Kitais metais vienas pasaulio garsiausių Zalcburgo vasaros muzikos festivalis minės šimtmetį. Į šį renginį Zalcburgo žemės ir miesto vadovai planuoja pakviesti ir aukšto rango svečių iš Lietuvos.

  Ambasadoriaus D. Kušlio vizitą padėjo surengti ilgametis Lietuvos garbės konsulas Zalcburgo žemėje Erichas Wagneris.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Prisikeles Kristus2.jpg

  Liepos 24 dieną Lietuvos ambasadoje Austrijoje surengtos ypatingos istorinės, meninės ir kultūrinės reikšmės skulptūros „Prisikėlęs Kristus“ išlydėtuvės į Lietuvą.

  Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »

  Užsienio reikalų ministras L. Linkevičius sveikindamas pareigas pradėjusį eiti Austrijos kolegą Alexanderį Schallenbergą palinkėjo jam stiprybės ir sėkmės šiame su naujais iššūkiais susijusiame atsakingame darbe.

  Dvišaliai santykiai »
  Foto.jpg

  Spalio 30 dieną Vaduce, Lichtenšteine, Lietuvos ambasadorius Austrijoje Donatas Kušlys įteikė skiriamuosius raštus Lichtenšteino Kunigaikštystės princui paveldėtojui Alois.

  Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
  Bachmanning 1.jpg

  Spalio 25 dieną Bachmanninge, Austrijoje, Lietuvos ambasadorius Austrijoje Donatas Kušlys dalyvavo tarpukario Lietuvos parlamento pirmininko, ministro pirmininko ir teisingumo ministro Antano Tumėno atminimo lentelės atidengimo ceremonijoje.

  Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »