Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

EBPO delegacija įvardins likusius svarbiausius darbus siekiant Lietuvos narystės organizacijoje kitais metais

Sukurta 2017.12.18 / Atnaujinta 2017.12.18 10:05

Gruodžio 18-19 dienomis Lietuvoje viešės Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) sekretoriato delegacija, vadovaujama Vyriausiojo Lietuvos stojimo koordinatoriaus Teisės direktorato vadovo Nicola Bonucci.

Vizito tikslas - aptarti Lietuvos stojimo į EBPO progresą per pastarąjį pusmetį. Numatyti susitikimai su Seimo ir Vyriausybės atstovais bei kitų Lietuvos institucijų, atsakingų už stojimo procesą, pareigūnais. Pagrindinis dėmesys bus skiriamas šalies pažangai įvertinti įgyvendinant EBPO rekomendacijas ir standartus. EBPO ekspertai informuos apie EBPO komitetų vertinimus, narystės terminus ir aktualiausius likusius darbus. Tikimasi, jog vizito metu paaiškės ar Lietuva gali tikėtis ateinančiais metais būti pakviesta tapti pilnateise organizacijos nare.

Šiuo metu Lietuva jau yra praktiškai sėkmingai baigusi peržiūras septyniolikoje iš dvidešimt vieno EBPO komiteto. Likusiuose keturiuose – Investicijų, Bendrovių valdymo ir Fiskalinių reikalų komitetuose bei Kovos su užsienio pareigūnų papirkinėjimu sudarant tarptautinius verslo sandorius darbo grupėje – atitikties peržiūros dar bus tęsiamos kitų metų pirmoje pusėje.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
tomas_razmus-2229.JPG

Gruodžio 18 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, susitikęs su EBPO delegacija, vadovaujama vyriausiojo Lietuvos stojimo koordinatoriaus Nicola Bonucci, aptarė Lietuvos stojimo į EBPO aktualijas ir likusius darbus. Lietuva siekia būti pakviesta į organizaciją ateinančiais metais.

Daugiašaliai santykiai »

Liepos 21 dieną Užsienio reikalų ministras L. Linkevičius susitiko su EBPO delegacija, vadovaujama vyriausiojo Lietuvos stojimo koordinatoriaus Nicola Bonucci. Susitikime buvo diskutuota apie stojimo proceso aktualijas ir aptarti tolimesni darbai.

Daugiašaliai santykiai »

Liepos 19-21 dienomis Lietuvoje lankysis Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) sekretoriato delegacija, vadovaujama Vyriausiojo Lietuvos stojimo koordinatoriaus Teisės direktorato vadovo Nicola Bonucci. Vizito metu  numatyti susitikimai su įvairių Lietuvos institucijų atstovais, kuriuose bus aptarti pagrindiniai stojimo iššūkiai, numatyti  tolesni darbai ir  patikslinti narystės terminai.

Daugiašaliai santykiai »
su Franttz.jpg

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Paryžiuje birželio 6–8 dienomis vykstančiame Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) tarybos ministrų lygio susitikime, kuriame šalių narių ir kandidačių ministrai diskutuoja apie globalizacijos indėlį į gyvenimo gerovę („Making globalisation work: Better lives for all“).

Daugiašaliai santykiai »
tomas_razmus-130.jpg

Gegužės 23 dieną Užsienio reikalų ministerijoje vykusioje diskusijoje „Kodėl verta kurti korupcijai atsparią aplinką versle?“ aptartos kovos prieš korupciją priemonės privačiame sektoriuje. Diskusijos dalyvius iš verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų pasveikinęs užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius pažymėjo, kad „patikimas ir skaidrus viešasis bei privatus sektorius yra valstybės ekonominės gerovės pamatas ir atspirtis realizuojant valstybės strateginius tikslus tarptautinėje arenoje“. Lietuvos pažanga diegiant antikorupcines praktikas bus svarbi siekiant Lietuvos narystės Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje (EBPO) 2018 metais.

Ministerijos naujienos »

Naujienlaiškio prenumerata