Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Informacija apie miškų gaisrus Atėnų apylinkėse

Sukurta 2018.07.24 / Atnaujinta 2018.07.24 13:05

Šios dienos Užsienio reikalų ministerijos duomenimis, Lietuvos piliečiai Atėnų apylinkėse vykstančiuose miškų gaisruose nenukentėjo.

Miškų gaisrai siaučia Penteli regione, esančiame į šiaurės rytus nuo Atėnų (Mati ir Rafina miesteliai) ir Kineta regione, esančiame 50 km į vakarus nuo Atėnų. Rekomenduojama nevykti į šiuos regionus bei vengti miškingų vietovių.

Siūlome remtis patarimais dėl miškų gaisrų, sekti vietos žiniasklaidos pranešimus ir vadovautis Graikijos institucijų rekomendacijomis. https://www.civilprotection.gr/en/forest-fires

Aktuali informacija apie padėtį ir saugumo rekomendacijos nuolat atnaujinamos „Keliauk saugiai“ programėlėje ir ministerijos bei ambasados „Facebook“ paskyrose.

Primename, kad pirminė informacija konsulinės pagalbos klausimais Užsienio reikalų ministerijoje visą parą teikiama telefonu +370 5 236 2444 arba el. paštu [email protected].

Užsienio reikalų ministerijos programėlę „Keliauk saugiai“ galima parsisiųsti iOS: https://goo.gl/dOxeli Android: https://goo.gl/rPwrfx.

Naujienlaiškio prenumerata