Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Kopenhagoje paminėti Baltijos valstybių valstybingumo atkūrimo šimtmečiai

Sukurta 2018.03.22 / Atnaujinta 2018.03.22 10:17
   Kopenhagoje paminėti Baltijos valstybių valstybingumo atkūrimo šimtmečiai
   Kopenhagoje paminėti Baltijos valstybių valstybingumo atkūrimo šimtmečiai
   Kopenhagoje paminėti Baltijos valstybių valstybingumo atkūrimo šimtmečiai
   Kopenhagoje paminėti Baltijos valstybių valstybingumo atkūrimo šimtmečiai

   Kovo 21 dieną Danijos Užsienio reikalų ministerijos patalpose Kopenhagoje minint Baltijos valstybių valstybingumo atkūrimo šimtmečius buvo organizuotas seminaras apie Šiaurės-Baltijos šalių bendradarbiavimo ateitį regione, ES ir NATO.

   Seminare dalyvavusius Danijos užsienio politikos draugijos, akademinių sluoksnių atstovus ir studentus, diplomatus ir bendruomenių narius rengėjų vardu pasveikino Lietuvos ambasadorė Danijoje Gintė Damušytė. 

   Pagrindinį seminaro pranešimą skaitė Danijos užsienio reikalų ministras Anders Samuelsen. Apžvelgdamas Danijos ir Baltijos šalių santykius jis pabrėžė, kad “šiandien Baltijos valstybės yra stabilios, pažangios ir į ateitį žvelgiančios Danijos draugės ir sąjungininkės – ES, NATO, Šiaurės-Baltijos šalių bendradarbiavime bei kitur”. Buvęs Danijos užsienio reikalų ministras ir Baltijos plėtros forumo steigėjas Uffe Ellemann-Jensen pareiškė, kad Baltijos šalys jau yra tapusios geraisiais pavyzdžiais kitoms regiono šalims.

   Diskusijos metu Baltijos valstybių parlamentarai – Europarlamentaras Artis Pabriks  iš Latvijos, Aušrinė Armonaitė iš Lietuvos ir Anne Sulling iš Estijos – su Danijos universitetų studentais apsikeitė nuomonėmis dėl jaunosios kartos vaidmens Šiaurės-Baltijos šalių bendradarbiavime ir Europos projekte.

   Renginį organizavo Baltijos plėtros forumas bendradarbiaujant su Lietuvos, Latvijos ir Estijos ambasadomis Kopenhagoje.

    

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   1.jpg

   Spalio 11 dieną Urugvajaus Užsienio reikalų ministerijoje oficialiai pristatytas Urugvajaus lietuvio Gabrielio Uljevo sukurtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtas pašto ženklas.

   Atstovybių naujienos »
   3.jpg

   Maskvos valstybinės P. Čaikovskio konservatorijos didžiojoje salėje rugsėjo 20 dieną įvyko autorinis Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato, kompozitoriaus Fausto Latėno koncertas, skirtas Lietuvos 100-mečiui.  

   Kultūros renginiai » Atstovybių naujienos »
   1 (2).jpg

   Rugsėjo 19 dieną Kipro Respublikos sostinėje Nikosijoje surengtas iškilmingas diplomatinis priėmimas, skirtas pažymėti atkurtos Lietuvos valstybės šimtmetį.

   Atstovybių naujienos »
   4_cr.jpg

   Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Estijos ambasados Vengrijoje rugsėjo 16 dieną Budapešto menų rūmuose pradėjo kultūros renginių ciklą „Bridging Europe 2018“, vyksiantį iki rugsėjo 26 dienos.

   Istorinė, kultūros diplomatija »
   2018-09-01 V.Sarapinas V.Ramoska.jpg

   Rugpjūčio 26 – rugsėjo 1 dienomis Helsinkyje vyko trijų Baltijos valstybių Nepriklausomybės 100-mečiams paminėti skirtas festivalis „EE, LV, LT x 100“, kurio metu dalyviai turėjo išskirtinę progą susipažinti su Baltijos šalių istorija ir kultūra. Festivalio programa apėmė skirtingo žanro renginius – nuo poezijos ir kino filmų iki diskusijų geopolitinėmis temomis.

   Daugiašaliai santykiai »
   IMG_5978.JPG

   Vašingtone Nacionalinėje Nekaltojo prasidėjimo šventovės bazilikoje skambant Virginijaus Barkausko atliekamai vargonų muzikai buvo paminėti 85-osios S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą metinės ir Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis.

   Atstovybių naujienos »

   Naujienlaiškio prenumerata