Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

L. Linkevičius: esame pasirengę bendradarbiauti su Singapūru finansinių technologijų, mokslo ir transporto srityse

Sukurta 2017.11.13 / Atnaujinta 2017.11.13 15:20

Lapkričio 14-16 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius  su delegacija lankysis Singapūre, kur dalyvaus didžiausiame finansinių technologijų (FinTech) renginyje Pietryčių Azijoje „Singapore FinTech Festival“ ir atidarys Lietuvos pristatymo renginį. Renginyje potencialūs investuotojai bus supažindinti su šalies pasiekimais kuriant FinTech įmonėms palankią verslo aplinką.

Dvišalio politinio ir ekonominio bendradarbiavimo klausimus L. Linkevičius aptars su Singapūro užsienio reikalų, prekybos ir pramonės,  gynybos ir užsienio politikos ministrais. 

Ministras ir lydinti  delegacija sieks sustiprinti mokslinio bendradarbiavimo ryšius su itin aukštai reitinguojamais Singapūro nacionaliniu bei Nanyango technologijų universitetais, taip pat bus ieškoma bendrų projektų galimybių su viena stipriausių mokslo ir tyrimo įstaigų pasaulyje A*STAR.

 

Kartu su ministru į Singapūrą vyksta Lietuvos banko, užsienio investicijų plėtros agentūros „Invest Lithuania“, Vilniaus miesto plėtros agentūros „Go Vilnius“, Klaipėdos valstybinio jūros uosto direkcijos, Lietuvos mokslų, inovacijų ir technologijų agentūros, Lietuvos lazerių asociacijos, Vilniaus Gedimino technikos ir Kauno technologijos universitetų atstovai.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
Ministras Singapūre.jpg

Tęsdamas vizitą Singapūre lapkričio 16 dieną ministras Linas Linkevičius su Singapūro užsienio reikalų ministru Vivianu Balakrishnanu ir vyresniuoju valstybės ministru gynybai ir užsienio reikalams Osmanu Maliki aptarė regioninės ir globalios politinės darbotvarkės aktualijas bei bendradarbiavimą daugiašaliuose formatuose. Ministras pažymėjo, kad svarbu plėsti politinį dialogą, aktyvinti ryšius mokslo ir inovacijų srityse bei pakvietė ministrą V. Balakrishnaną apsilankyti Lietuvoje. Ministras taip pat paragino paskirti Singapūro garbės konsulą Lietuvoje.

Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
Su universiteto atstovais.jpg

Pirmąją savo vizito Singapūre dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ir jį lydinti delegacija susitiko su itin aukštai reitinguojamais Singapūro nacionaliniu bei Nanyango technologijų universitetais ir vienos stipriausių mokslo ir tyrimo įstaigų pasaulyje Singapūro mokslo, technologijų ir tyrimų agentūros A*STAR atstovais. 

Dvišaliai santykiai »

Naujienlaiškio prenumerata