Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuva pasiruošusi perduoti savo reformų patirtį Armėnijai

Sukurta 2019.12.13 / Atnaujinta 2019.12.13 14:20
   Lietuva pasiruošusi perduoti savo reformų patirtį Armėnijai
   Lietuva pasiruošusi perduoti savo reformų patirtį Armėnijai
   Lietuva pasiruošusi perduoti savo reformų patirtį Armėnijai
   Lietuva pasiruošusi perduoti savo reformų patirtį Armėnijai

   Gruodžio 12 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė susitiko su Armėnijos Ministro Pirmininko pavaduotoju Tigranu Avinyanu.

   Ambasadorė pasidžiaugė, kad šiuo porevoliuciniu laikotarpiu šalių santykiai įgauna naują pagreitį ir patikino, kad Lietuva pasiruošusi teikti techninę paramą bei dalintis savo reformų patirtimi Armėnijai aktualiose srityse. Ambasadorė išskyrė  Lietuvos sėkmės istorijas skaitmeninimo, atliekų tvarkymo, atsinaujinančios energetikos, kelių saugos ir investicijų skatinimo  srityse.

   T. Avinyanas pabrėžė, kad Lietuvą laiko viena svarbiausių Armėnijos partnerių ES ir tikisi pakelti dvišalius santykius į naują lygmenį. Šiuo metu viešojo administravimo sektoriaus reforma yra vienas pagrindinių Armėnijos Vyriausybės prioritetų. Su šia reforma glaudžiai siejami skaitmeninimo procesai, kuriuos T. Avinyano kabinetas kuruoja tiesiogiai, todėl mielai pasisemtų patirties iš teigiamai vertinamų Lietuvos viešojo sektoriaus skaitmeninimo pavyzdžių. Armėniją labai domina Lietuvos reformų patirtis įvairiose srityse.

   T. Avinyanas informavo apie armėnų pusės pasirengimą kitais metais Vilniuje turinčiam vykti Lietuvos-Armėnijos tarpvyriausybinės komisijos posėdžiui ir išreiškė viltį dėl tiesioginių skrydžių tarp šalių sostinių.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »

   Gruodžio 28 dieną ministras Gabrielius Landsbergis telefonu kalbėjosi su Armėnijos užsienio reikalų ministru Ara Aivazianu, pasveikinusiu jį pradėjus eiti naujas pareigas.

   Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos »
   Balrusaitis 5.jpg

   Gruodžio 16  dieną Nacionaliniame Armėnijos architektūros ir statybos universitete buvo įteikta ketvirtoji Jurgio Baltrušaičio jaunesniojo vardo premija.

   Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »

   Gruodžio 14 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė susitiko su naujai paskirtu Armėnijos užsienio reikalų ministru Ara Ayvazyanu. Ambasadorė palinkėjo ministrui visokeriopos sėkmės ir pabrėžė Lietuvos pasirengimą toliau stiprinti dvišalį bendradarbiavimą bei prisidėti prie Armėnijos reformų darbotvarkės įgyvendinimo.

   Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
   IRC2.jpg

   Lapkričio 30 dieną Lietuvos ambasada Armėnijoje suteikė humanitarinę paramą nuo karo Kalnų Karabache nukentėjusiems armėnams.

   Dvišaliai santykiai »
   1.JPG

   Rugsėjo 26 dieną Diližano (Armėnija) bendruomenės centre įvyko projekto „Armėnijos kaimo vietovių vystymas“ rezultatų pristatymas.

   Atstovybių naujienos » Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »
   SMM Armenia1.jpg

   Rugsėjo 24 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė susitikime su Armėnijos švietimo, mokslo, kultūros ir sporto ministru Arayiku Harutyunyanu aptarė bendradarbiavimo planus švietimo, mokslo, kultūros ir sporto srityse.

   Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »