Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Ministras akcentavo bendradarbiavimo svarbą kovojant su klimato kaita

Sukurta 2019.09.24 / Atnaujinta 2019.09.24 10:13
  Ministras akcentavo bendradarbiavimo svarbą kovojant su klimato kaita

  Rugsėjo 23 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Niujorke, JAV, dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Čekijos ir EBPO kartu organizuotame renginyje dėl kovos su klimato kaita ir gerovės tikslų įgyvendinimo. Renginys organizuotas veiksmų klimato srityje viršūnių susitikimo paraštėse. Jame diskutuota apie klimato kaitos padarinius, poreikį didinti valstybių pastangas siekiant kovos su klimato kaita tikslų, būtinybę atsižvelgti į žmonių gerovę formuojant klimato kaitos politiką.

  „Kovos su klimato kaita veiksmai turi būti paremti bendradarbiavimu nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu. Formuodami kovos su klimato kaita politiką, turime atsižvelgti į valstybių galimybes ir žmonių poreikius bei gerovę“, – renginyje kalbėjo ministras L. Linkevičius.

  JT Generalinio Sekretoriaus inicijuotu viršūnių susitikimu klimato kaitos klausimais siekiama aktyvesnio 2015 metų Paryžiaus klimato kaitos susitarimo įgyvendinimo.

  Nuotrauka: United Nations Photo

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Rugsėjo 23-27 dienomis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos delegacijoje dalyvaus Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos 74-iosios sesijos bendruosiuose debatuose ir kituose aukšto lygio renginiuose Niujorke.

  Daugiašaliai santykiai »
  tomas_razmus (37 of 39)res.jpg

  Užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius gegužės 21 d. Briuselyje dalyvavo Europos Sąjungos (ES) Bendrųjų reikalų tarybos (BRT) posėdyje, kuriame diskutuota dėl Europos Sąjungos 2021–2027 m. daugiametės finansinės programos išorinės ES dimensijos finansavimo.

  Daugiašaliai santykiai » Europos Sąjunga »

  Naujienlaiškio prenumerata