Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Ministras Niujorke susitiko su Čilės ir Palestinos kolegomis

Sukurta 2019.09.25 / Atnaujinta 2019.09.25 09:25
   Ministras Niujorke susitiko su Čilės ir Palestinos kolegomis
   Ministras Niujorke susitiko su Čilės ir Palestinos kolegomis
   Ministras Niujorke susitiko su Čilės ir Palestinos kolegomis

   Rugsėjo 24 dieną Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje Niujorke dalyvaujantis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Čilės ir Palestinos užsienio reikalų ministrais.

   Dvišalio susitikimo su Čilės užsienio reikalų ministru Teodoro Ribera metu pasirašytas susitarimo memorandumas dėl dvišalių konsultacijų. Šis žingsnis reikšmingai prisidės prie abiejų valstybių dvišalių santykių ir bendradarbiavimo plėtojimo ir stiprinimo, leis sukurti nuolatinį politinių ir ekonominių konsultacijų mechanizmą, padėsiantį efektyviau spręsti dvišalius klausimus, glaudžiau bendradarbiauti tarptautinėse organizacijose. Čilė - trečia pagal dydį Lietuvos prekybos partnerė Lotynų Amerikoje.

   Užsienio reikalų ministras taip pat susitiko su Palestinos užsienio reikalų ministru Riyad-al-Maliki, su kuriuo aptarė Lietuvos ir Palestinos dvišalius santykius bei didėjantį Lietuvos indėlį teikiant dvišalę paramą ir humanitarinę pagalbą. Lietuva 2009-2019 metais parėmė 10 dvišalių vystomojo bendradarbiavimo projektų Palestinoje. Rugsėjo 4 dieną  pradėtas įgyvendinti pirmasis ES dvynių projektas kartu su Lietuvos Muitinės departamentu ir Sienos apsaugos tarnyba.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   ministras diaspora.jpg

   Lapkričio 21 dieną Lietuvos Prezidento rūmuose vyko Užsienio reikalų ministerijos organizuotas Globalios Lietuvos forumas „Lietuvių Chartai 70: diaspora – nepriklausomai Lietuvai“.

   Užsienio reikalų ministro veikla » Užsienio lietuviai »
   DSC_0583.jpg

   Lapkričio 14 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su pirmuoju Bahreino  Karalystės ambasadoriumi Lietuvai Muhammadu Abdul Ghaffaru, reziduojančiu Paryžiuje. Susitikime aptartas dvišalis bendradarbiavimas ir saugumas Artimųjų Rytų regione.

   Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos »
   DSC_0544.jpg

   Lapkričio 14 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su naujuoju Kuveito ambasadoriumi Najeebu Al-Baderu, reziduojančiu Berlyne. Susitikime aptartas galimas Lietuvos ir Kuveito bendradarbiavimas finansinių paslaugų, žemės ūkio, mokslo ir inovacijų srityse, taip pat saugumas Artimųjų Rytų regione.

   Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos »
   3.jpg

   Lapkričio 12 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Informacijos ir demokratijos forumo, vykusio Paryžiaus Taikos Forumo metu, atidaryme.

   Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos »

   Spalio 29 dieną Europos Vadovų Taryba pratęsė Jungtinės Karalystės (JK) išstojimo iš Europos Sąjungos terminą trims mėnesiams - iki 2020 metų sausio 31 dienos. Tai - lankstus pratęsimas: ratifikavusi Susitarimą, Jungtinė Karalystė galėtų išstoti ir anksčiau.

   Užsienio reikalų ministro veikla » Europos Sąjunga » Užsienio lietuviai »
   foto2.jpg

   Spalio 9 dieną Vilniuje užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su rugsėjo pradžioje pareigas pradėjusia eiti Švedijos kolege Ann Linde. Susitikimo metu ministrai aptarė dvišalį ir regioninį bendradarbiavimą, saugumo, Rytų kaimynystės aktualijas, Lietuvos ir Švedijos bendradarbiavimą tarptautiniuose formatuose.

   Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos »

   Naujienlaiškio prenumerata