Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Ministras Niujorke susitiko su Šiaurės Makedonijos, Jordanijos ir Baltarusijos kolegomis

Sukurta 2019.09.26 / Atnaujinta 2019.09.26 10:16

Rugsėjo 25 dieną, vizito Niujorke metu, ministras Linas Linkevičius susitiko su Baltarusijos, Šiaurės Makedonijos ir Jordanijos užsienio reikalų ministrais.

Susitikime su Šiaurės Makedonijos užsienio reikalų ministru Nikola Dimitrovu aptartas Šiaurės Makedonijos stojimo į Europos Sąjungą derybų procesas bei šalyje vykdomos reformos. L. Linkevičius pažymėjo, kad Lietuva yra pasirengusi pasidalinti savo patirtimi integracijos į Europos Sąjungą procese. 

Susitikime su Jordanijos užsienio reikalų ministru Aymanu Al Safadžiu aptartos dvišalio bendradarbiavimo stiprinimo kryptys finansinių technologijų, gyvybės mokslų ir atsinaujinančių šaltinių srityse, taip pat situacija Artimuosiuose Rytuose ir pabėgėlių krizė.

Lietuvos ir Baltarusijos užsienio reikalų ministrai aptarė branduolinio saugumo klausimus regione, taip pat Lietuvos ir Baltarusijos dvišalius ekonominius ir kultūrinius klausimus.

Rugsėjo 23-27 dienomis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius prezidento Gitano Nausėdos delegacijoje dalyvauja Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos 74-iosios sesijos bendruosiuose debatuose ir kituose aukšto lygio renginiuose Niujorke.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
6.jpg

Spalio 31 dieną Baltarusijos kino istorijos muziejuje Minske Lietuvos ambasada Baltarusijoje, bendradarbiaudama su Lietuvos literatūros ir meno archyvu, pristatė parodą apie žymų Lietuvos teatro, kino, televizijos aktorių ir režisierių Donatą Banionį „Soliaris. Donatas Banionis”.

Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
3.jpg

Spalio 21 dieną Baltarusijos dramaturgijos teatre Minske vyko tradicinis Nobelio literatūros premijos laureatės, žymios baltarusių rašytojos Svetlanos Aleksijevič intelektualų klubo susitikimas.

Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »

Spalio 15 dieną užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius dalyvaus Europos Sąjungos Bendrųjų reikalų tarybos (BRT) posėdyje Liuksemburge, kuriame bus įvertinta Šiaurės Makedonijos ir Albanijos pažanga įgyvendinant reformas, būtinas pradėti derybas dėl šių šalių narystės Europos Sąjungoje (ES).

Daugiašaliai santykiai »

Baltarusijoje kasmet vykstančio teatro festivalio „TEART“ tarptautinės programos akcentu tapo Lietuvos nacionalinio dramos teatro spektaklis „Didvyrių aikštė“.

Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
22.jpg

Spalio 3 dieną Baltarusijos meno rūmuose Lietuvos ambasada Baltarusijoje pristatė žinomo Lietuvos tapytojo ir grafiko Ramūno Čeponio tapybos darbų parodą „Abstraktus protas“.

Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
2.jpg

Spalio 3 dieną Minsko meno galerijoje „Kultūros universitetas“ Lietuvos ambasada Baltarusijoje pristatė vieno žymiausių Lietuvos fotomenininkų Algimanto Aleksandravičiaus fotografijų parodą „Genties veidografija“.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »

Naujienlaiškio prenumerata