Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ministras pasveikino Makedoniją Nepriklausomybės dienos proga

Sukurta 2018.09.08 / Atnaujinta 2018.09.08 08:54
  Ministras pasveikino Makedoniją Nepriklausomybės dienos proga

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugsėjo 8 dieną Nepriklausomybės dienos proga pasveikino Makedonijos užsienio reikalų ministrą Nikolą Dimitrovą ir palinkėjo Makedonijai bei jos žmonėms klestėjimo ir gerovės.

  Sveikinimo laiške Lietuvos diplomatijos vadovas pasveikino Makedonijos  susitarimą  su Graikija dėl šalies pavadinimo ir išreiškė įsitikinimą, kad rugsėjo 30 dienos referendumo rezultatai leis šaliai toliau sėkmingai judėti euroatlantinės integracijos keliu. „Pastaraisiais metais Makedonija padarė ženklią pažangą. Lietuva tvirtai remia Makedonijos integraciją į ES ir NATO ir yra pasirengusi pasidalinti savo patirtimi prisidedant prie sėkmingo reformų įgyvendinimo Makedonijoje“, – teigė ministras.

  Makedonijos Respublika nepriklausomybę paskelbė 1991 metų rugsėjo 8 dieną. Lietuvos ir Makedonijos diplomatiniai santykiai užmegzti 1995 metų liepos 11 dieną.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  _MG_8521.JPG

  Lapkričio 3 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Lietuvoje viešinčiu Makedonijos užsienio reikalų ministru Nikola Dimitrovu. Ministrai aptarė dvišalio bendradarbiavimo stiprinimo galimybes, Makedonijos narystės ES ir NATO siekius, situaciją Vakarų Balkanuose, aktualius regioninio saugumo ir bendradarbiavimo klausimus.

  Dvišaliai santykiai »

  Lapkričio 3 dieną su darbo vizitu Lietuvoje lankysis Makedonijos Respublikos užsienio reikalų ministras Nikola Dimitrovas.

  Vizito metu jis susitiks su Lietuvos užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi, krašto apsaugos ministru Raimundu Karobliu, Seimo Europos ir Užsienio reikalų komitetų bei Tarpparlamentinių ryšių su Vakarų Balkanų regiono valstybėmis grupės nariais.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata