Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Stokholme susitiko Lietuvos ambasadoriai Šiaurės ir Baltijos šalyse

Sukurta 2018.05.16 / Atnaujinta 2018.05.16 13:22
  Stokholme susitiko Lietuvos ambasadoriai Šiaurės ir Baltijos šalyse

  Gegužės 15-16 dienomis Švedijos sostinėje įvyko metinis Lietuvos ambasadorių, reziduojančių Šiaurės ir Baltijos valstybėse, susitikimas.

  Ambasadoriai Danijoje, Estijoje, Latvijoje, Norvegijoje, Suomijoje ir Švedijoje, taip pat Lietuvos nuolatiniai atstovai Europos Sąjungoje ir NATO bei Užsienio reikalų ministerijos pareigūnai aptarė Baltijos jūros regiono saugumo klausimus, ES problematiką, regiono valstybių politinio, ekonominio ir energetinio bendradarbiavimo perspektyvas.

  Susitikimuose su Švedijos užsienio ir gynybos reikalų institucijų atstovais buvo diskutuojama apie Baltijos jūros regiono geopolitinę situaciją ir įvairius regioninio bendradarbiavimo formatus.

  Lietuvos ambasadorių įvairiose Europos regionuose susitikimai tradiciškai vyksta kasmet.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  NB8-s.jpg

  Rugpjūčio 25 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius lankėsi Osle, Norvegijoje, kur dalyvavo tradiciniame Šiaurės ir Baltijos šalių (NB8) užsienio reikalų ministrų susitikime. Susitikimo metu aptarti visoms regiono šalims aktualūs klausimai: santykiai su Rusija bei situacija Ukrainoje, Rytų partnerystė  ir transatlantinis bendradarbiavimas, ES ateitis.

  Daugiašaliai santykiai » Europos Sąjunga »

  Naujienlaiškio prenumerata