Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Surengtos devintosios Lietuvos ir Omano politinės konsultacijos

Sukurta 2019.06.10 / Atnaujinta 2019.06.10 18:52
  Surengtos devintosios Lietuvos ir Omano politinės konsultacijos

  Birželio 10 dieną įvyko devintosios Lietuvos ir Omano politinės konsultacijos, kurių metu aptarti dvišaliai santykiai, ekonominio bendradarbiavimo plėtros galimybės, situacija Artimųjų Rytų ir Persijos įlankos regione, bendradarbiavimas tarptautiniuose formatuose.

  Lietuvos delegacijai vadovavo užsienio reikalų viceministras Neris Germanas, Omano delegacijai – Užsienio reikalų ministerijos generalinis sekretorius Sayyid Badr bin Hamad Al Busaidas.

  Konsultacijose buvo pažymėta, kad 2018 metais pasirašytas Lietuvos ir Omano tarpvyriausybinis susitarimas dėl ekonominio bendradarbiavimo atveria galimybes intensyvinti dviejų valstybių ekonominius santykius. Omano delegacija išreiškė pageidavimą bendradarbiauti energetikos, žemės ūkio srityse, domėjosi Lietuvos aukštųjų mokyklų siūlomomis studijų programomis užsieniečiams.

  Vizito į Lietuvą metu Omano užsienio reikalų ministerijos generalinis sekretorius susitiks su Lietuvos užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi ir ekonomikos ir inovacijų ministru Virginijumi Sinkevičiumi.

  Lietuva ir Omanas diplomatinius santykius užmezgė 1992 metų rugsėjo 22 dieną.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Namibija 2.jpg

  Rugsėjo 20 dieną Vindhuke (Namibijos Respublika) įvyko pirmosios dvišalės politinės konsultacijos tarp Lietuvos užsienio reikalų ministerijos ir Namibijos Respublikos Tarptautinių santykių ir bendradarbiavimo ministerijos. Konsultacijų metu aptartos dvišalio politinio ir ekonominio bendradarbiavimo perspektyvos, apsikeista nuomonėmis apie globalius ir regioninius klausimus.

  Dvišaliai santykiai »
  IMG_2176.JPG

  Birželio 11 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitikime su Omano Sultonato užsienio reikalų ministerijos generaliniu sekretoriumi Sayyidu Badru bin Hamadu Al Busaidu  aptarė  dvišalius santykius, ekonominio bendradarbiavimo plėtros galimybes, situaciją Artimųjų Rytų ir Persijos įlankos regione.

  Dvišaliai santykiai »
  DSC_0406.JPG

  Balandžio 17 dieną Slovėnijos sostinėje Liublianoje įvyko Lietuvos užsienio reikalų  viceministro Nerio Germano politinės konsultacijos su Slovėnijos užsienio reikalų ministerijos valstybės sekretoriumi Dobranu Božičiumi.

  Dvišaliai santykiai »