Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

URM kviečia teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų paraiškas 2020 metams

Sukurta 2019.09.26 / Atnaujinta 2019.09.26 13:06
  URM kviečia teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų paraiškas 2020 metams

  Rugsėjo 25 dieną paskelbtas užsienio reikalų ministerijos kvietimas teikti vystomojo bendradarbiavimo projektų paraiškas Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programai įgyvendinti 2020 metais.

  Iš viso Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos projektams įgyvendinti 2020 metais bus skiriama 655 000 eurų.

  Paraiškas galima pildyti ir teikti tik elektronine forma internete. Projektų paraiškos su priedais priimamos iki 2019 metų spalio 28 dienos 12 val. Lietuvos laiku.

  Atsižvelgiant į konkurso dalyvių prašymus ir siekiant visiems konkurso dalyviams sudaryti vienodas sąlygas, Užsienio reikalų ministerija kartu su Centrine projektų valdymo agentūra spalio 8 dieną organizuoja mokymus paraiškų teikėjams.

  Registracija į mokymus paraiškų teikėjams

  Užsienio reikalų ministerija kviečia visus aktyviai dalyvauti ir teikti projektų paraiškas Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programai įgyvendinti 2020 metais.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Maloniai kviečiame dalyvauti diskusijoje „Kodėl Lietuva turi padėti besivystančioms šalims? Mums patiems trūksta!“. Diskusija vyks rugsėjo 7 dieną, šeštadienį, 12.30 val. Birštone, Vytauto parke, diskusijų festivalyje „Būtent”.

  Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »

  Šią savaitę radijo stotyje „M-1 Plius” startuoja viktorina „Lietuva ir pasaulis: ką žinome ir ko nežinome apie vystomąjį bendradarbiavimą?“. Viktorinos metu radijo klausytojams bus užduodami klausimai apie globalaus pasaulio problemas, besivystančioms šalims kylančius iššūkius, Lietuvos ir visos tarptautinės bendruomenės indėlį siekiant mažinti skirtumus tarp išsivysčiusių ir besivystančių šalių.

  Ministerijos naujienos »
  IMG_1156.JPG

  Gegužės 28 dieną Užsienio reikalų ministerijoje vyko tarptautinė konferencija „Lietuvos vystomasis bendradarbiavimas: įnašas į Afrikos-ES partnerystę“, skirta aptarti Baltijos šalių galimybes įsitraukti į abipusiai naudingą bendradarbiavimą su Afrikos valstybėmis.

  Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »

  Balandžio 10 dieną Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO) paskelbė preliminarius duomenis apie 2018 metais valstybių donorių suteiktą oficialią paramą besivystančioms šalims.

  Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »
  2.JPG

  Lapkričio 29 dieną Užsienio reikalų ministerijoje vyko kasmetinė vystomojo bendradarbiavimo konferencija „Darnaus vystymosi darbotvarkė iki 2030 m.: nepalikti nė vieno nuošalyje“, skirta Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo rezultatams ir uždaviniams aptarti.

  Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »

  Naujienlaiškio prenumerata