Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Viceministras D. Skusevičius Jeruzalėje pristatė Lietuvos Vyriausybės kovos su antisemitizmu veiksmus

Sukurta 2018.03.22 / Atnaujinta 2018.03.22 11:39
  Viceministras D. Skusevičius Jeruzalėje pristatė Lietuvos Vyriausybės kovos su antisemitizmu veiksmus

  Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius Jeruzalėje dalyvavo jau šeštą kartą vykstančiame kovai su antisemitizmu skirtame Globaliame forume, kuriame pristatė Lietuvos Vyriausybės žingsnius kovoje su antisemitizmu. Vizito metu viceministras taip pat susitiko su Izraelio Užsienio reikalų ministerijos generaliniu  direktoriumi Yuvaliu Rotemu ir aptarė situaciją abiejų šalių regionuose bei pasidžiaugė glaudžiai plėtojamu dvišaliu bendradarbiavimu. 

  Susitikimų su organizacijų  „Igud jocei Lita“, „Beit Vilna“ ir „Izraelita“ vadovybe viceministras diskutavo, kaip stiprinti Lietuvos ryšius su šiomis organizacijomis. 

  D. Skusevičius taip pat susitiko su Pasaulio žydų kongreso vykdančiuoju viceprezidentu Robertu Singeriu, Amerikos žydų komiteto Jeruzalės padalinio vadove Avital Leibovich, Nacionalinio Saugumo Studijų Instituto direktoriumiu, atsargos Generolu majoru Amosu Yadlinu ir šio instituto analitikais.

  Vizito Holokausto aukų ir didvyrių atminties muziejuje metu viceministras susitiko su šio muziejaus vadovybe ir aptarė vykstantį ir numatomą bendradarbiavimą.    

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  _MG_3411.jpg

  Lapkričio 13 dieną Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyko konferencija „Drauge modernios valstybės link: Lietuvos žydai Lietuvos ir Izraelio valstybingumo istorijoje“, skirta modernios Lietuvos 100-mečiui ir Izraelio valstybės 70-mečiui pažymėti.

  Dvišaliai santykiai » Istorinė, kultūros diplomatija »

  Naujienlaiškio prenumerata