Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Morgana Daniele - Olgos Posaskovos foto.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje kviečia į susitikimus su Lietuvos Respublikos Seimo nare, Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupės pirmininke Morgana Daniele. Susitikimai vyks gyvai Monrealyje, Otavoje ir Toronte. Neformalių susitikimų metu kalbėsime apie lietuvybę, Lietuvos ir Kanados politinius ir ekonominius ryšius, Kanados lietuvių bendruomenės saitus su Lietuva ir kitus Jums aktualius klausimus.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai » Lietuviai Kanadoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
PGA DMZ.png

Organizacijos DMZ ir Pace Global Advantage (PGA) skelbia konkursą Lietuvos technologijų startuoliams. PGA ir DMZ atrinks 5 geriausius inovatyvių technologijų startuolius Lietuvoje. Vienas kiekvieno startuolio įkūrėjas bus apdovanotas kelione bei savaitės trukmės programa Toronte.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai »
istockphoto-583794892-612x612.jpg

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba praneša, kad Kanados maisto inspekcijos agentūra (Canadian Food Inspection Agency – CFIA) patvirtino 7 Lietuvos jautienos, kiaulienos ir paukštienos įmones eksportui į  Kanadą. Tai reiškia, kad Lietuvos mėsos gamintojams nebeliko kliūčių pradėti eksportą į šią naują rinką.

Ekonominiai santykiai »
2.jpg

Lapkričio 1 dieną Lietuvos Respublikos ambasadorius Kanadoje Darius Skusevičus dalyvavo programos „Kita didžioji idėja“ (angl. Next Big Idea), skirtos išskirtinai veiklą plečiantiems Lietuvos startuoliams, inauguravimo renginyje Toronte.

Ekonominiai santykiai »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha