LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS AKTO SIGNATARŲ KLUBAS KVIEČIA PAMINĖTI „BALTIJOS KELIO“ 20-METĮ Š.M. RUGPJŪČIO 23 D.
Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų klubas kviečia Lietuvą, Latviją ir Estiją šį istorinį įvykį minėti kartu ir 2009 m. rugpjūčio 23 d. 19 val. skambant dainai „Argake Baltimmaad, Atmostas Baltija, Bunda jau Baltija" Lietuvos, Latvijos ir Estijos diplomatinėms atstovybėms kartu su pasaulio lietuvių, latvių, estų bendruomenėmis pabūti kartu ir dar kartą pajusti Baltijos kelio vienybės dvasią.