*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS AKTO SIGNATARŲ KLUBAS KVIEČIA PAMINĖTI „BALTIJOS KELIO“ 20-METĮ Š.M. RUGPJŪČIO 23 D.

1989 m.rugpjūčio 23 d. maždaug 2 mln. Lietuvos, Latvijos ir Estijos žmonių rankų grandinė nusitiesė 620 km nuo Vilniaus per Rygą iki Talino. Baltijos tautos išreiškė savo tvirtą apsisprendimą ir norą būti laisvos. Ši taiki demonstracija atkreipė viso pasaulio dėmesį į trijų okupuotų Baltijos valstybių ryžtą atkurti savo valstybes.

Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų klubas kviečia Lietuvą, Latviją ir Estiją šį istorinį įvykį minėti kartu ir 2009 m. rugpjūčio 23 d. 19 val. skambant dainai „Argake Baltimmaad, Atmostas Baltija, Bunda jau Baltija" Lietuvos, Latvijos ir Estijos diplomatinėms atstovybėms kartu su pasaulio lietuvių, latvių, estų bendruomenėmis pabūti kartu ir dar kartą pajusti Baltijos kelio vienybės dvasią.