*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

15-OJI VYRIAUSYBĖ ATSISVEIKINO SU KADENCIJĄ BAIGIANČIU PREZIDENTU VALDU ADAMKUMI

Šiandien Vyriausybėje įvyko neeilinis posėdis, kuriame penkioliktoji Vyriausybė atsisveikino su kadenciją baigiančiu Prezidentu Valdu Adamkumi.
„Bendras darbas ir bendravimas su Jumis, istorine asmenybe, mums teikė daug džiaugsmo. Iš dvidešimties Nepriklausomos Lietuvos metų, dešimt metų gyvenome Jūsų vadovaujami ir eidami Jūsų nurodyta kryptimi. Buvo Lietuva iki Valdo Adamkaus, dešimt metų gyvenome su Valdo Adamkaus Lietuva, dabar žengiame į naujus horizontus, naujas perspektyvas, į Lietuvą po Valdo Adamkaus. Šie Valdo Adamkaus metai – ypatingi Lietuvos istorijai. Tai, kur mes esame dabar – mūsų tarptautinis statusas, mūsų saugumo garantijos – pasiekta todėl, kad dešimt metų gyvenome su Valdu Adamkumi. Teko matyti Jus dirbantį ne tik čia, Lietuvoj, bet ir Europos Vadovų Tarybos susitikimuose. Aš mačiau, į kokį lygį Jūsų pastangomis yra pakelta Lietuva. Mums tenka didžiulė atsakomybė išlaikyti tą lygį. Prezidente, visos Penkioliktosios Vyriausybės vardu sakau Jums paprastą žodį – ačiū”, – neeilinio posėdžio metu į Lietuvos Respublikos Prezidentą kreipėsi Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius.
„Šiai Vyriausybei tenka dirbti didžiausių sunkumų metu. Nepavydžiu jums. Bet matau jūsų ryžtą, todėl tikiu, kad surėmę pečius ir suveržę diržus išvesime kraštą iš dabartinio sunkmečio. Lietuvos žmonės yra patyrę dar ne tokių sunkmečių, pasitikiu jų nuostabiu darbštumu ir kantrumu“, – atsisveikindamas su penkioliktąja Vyriausybe sakė antrąją kadenciją baigiantis Prezidentas Valdas Adamkus.