AMBASADORĖS GINTĖS DAMUŠYTĖS SVEIKINIMAS VASARIO 16-OSIOS PROGA
Mieli tautiečiai,
Nuoširdžiai sveikinu Jus su švente, kuri gyva kiekvieno laisvę gerbiančio lietuvio širdyje –su Lietuvos Valstybės atkūrimo diena, Vasario 16 –ąja!
Manau, jog kiekvieni mūsų šalies raidos metai, kad ir kokie nelengvi kartais jie būtų, – yra ryškus patvirtinimas, kad mes esame pasaulyje – ir kaip iškili tauta, ir kaip senas tradicijas turinti valstybė, kurios neištrynė iš pasaulio žemėlapio istorijos negandos. Ir neištrins, jei tik mes patys to neleisime, jei atsakingai kursime savo, savo valstybės ir tuo pačiu visos planetos geresnę ateitį.
Vasario 16-oji, be abejo, tai – svarbiausia mūsų valstybės istorijos data, tai laisvės ir tautiškumo simbolis, sutelkiantis ir vienijantis viso pasaulio lietuvius. Juk kad ir kur gyventų lietuvis, šiandien jis yra neatsiejama savo tautos ir valstybės dalis.
Todėl šios gražios šventės proga visiems Kanados lietuviams, taip pat ir visiems Lietuvos žmonėms noriu kuo nuoširdžiausiai palinkėti ko geriausios kloties visuose darbuose, sumanymuose ir svajonėse, taip pat puoselėjant lietuviškumą, skleidžiant pilietiškumą ir garsinant Tėvynės vardą pasaulyje.
Šia proga sveikinu į Kanadą atvykusius Lietuvos olimpiečius su Vasario 16-ąja ir dalyvavimu Vankuverio olimpinėse žaidynėse.
Nuoširdžiai Jūsų,
GintėDamušytė
Lietuvos ambasadorė Kanadoje