*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

ANONSAS: LIETUVOS ŠOKIO TEATRAS DALYVAUS MONT-LAURIER TEATRŲ FESTIVALYJE

Pasvalio kultūros centro šokio teatras “Tango &”atvyksta į Kanadą atstovauti Lietuvą š.m. rugsėjo 9-15 d. vyksiančiame 4-ame Mont-Laurier teatrų festivalyje. “Tango &” pasirodymas su spektakliu “Arba Aš“ (pagal A.Baricco istoriją Šilkas) įvyks rugsėjo 10 d. 4:30 val.p.p. 27 grupės iš 23 šalių pasirodys šiame pasaulio mėgėjiškų ir profesionalių teatrų festivalyje Mont-Laurier, Kvebeke. Daugiau informacijos galima rasti www.doubledefi.qc.ca .