Halifakse (Kanada) įvykusiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Kauno irklavimo sporto mokyklos trenerio Egidijaus Gusto auklėtiniai R.Labuckas ir T.Gadeikis iškovojo aukso medalį, dviviete kanoja laimėję 200 m varžybų finalą, įveikę distanciją per 36,433 sekundės.Lietuviai 0,320 sek. aplenkė antroje vietoje likusią Rusijos įgulą Jevgenijų Ignatovą ir Ivaną Štylį bei bei 0,652 sek. - bronzą iškovojusius Vokietijos atstovus Stefaną Holtzą ir Robertą Nucką. Bronzos medalį iškovojo visaginietis trenerio V.Suchorukovo auklėtinis kanojininkas Jevgenijus Šuklinas, kuris 200 m distanciją nuplaukė per 39,978 sekundės ir 0,930 sek. pralaimėjo planetos čempionu tapusiam Valentinui Demjanenkai iš Azerbaidžano bei 0,744 sek. atsiliko nuo sidabrą iškovojusio ruso Nikolajaus Lipkino. Vos 0,661 sekundės Raimundui Labuckui ir Tomui Gadeikiui pritrūko iki antrojo medalio. Jie 500 m distancijos finale sugaišo 1 minutę 43,321 sekundės ir finišavo ketvirtoje vietoje.
Penktą vietą estafetės 4 po 200 m varžybose užėmė Lietuvos kvartetas - Jevgenijus Šuklinas, Raimundas Labuckas, Tomas Gadeikis ir Jevgenijus Miasniankinas.
Aukštą šeštą vietą 500 m distancijoje užėmė kanojininkas Jevgenijus Šuklinas, o šeštasis sekmadienį pagrindiniame finale startavęs baidarininkas Egidijus Balčiūnas 200 m nuotolyje liko devintas.500 m distancijos.
B finale plaukęs Egidijus Balčiūnas užėmė trečią vietą ir bendroje įskaitoje liko dvyliktas, o dvivietę baidarę irklavę Rokas Malinauskas bei Andrejus Olijnikas 500 m B finale užėmė šeštą vietą ir galutinėje įskaitoje buvo penkiolikti.