LIETUVOS AMBASADA IR OTAVOS LIETUVIŲ BENDRUOMENĖ SURENGĖ VASARIO 16-OSIOS MINĖJIMĄ
Š.m. vasario 16 dieną Lietuvos ambasada Kanadoje kartu su lietuvių bendruomene Otavoje surengė nepriklausomybės dienos šventę, kurioje be didelio skaičiaus lietuvių bendruomenės narių dalyvavo ir Latvijos ambasadorius Kanadoje Juris Audarinš, bei gausus būrys svečių iš Monrealio lietuvių bendruomenės.
Sveikindamas susirinkusius svečius, Lietuvos ambasadorius Vytautas Žalys pasidžiaugė Lietuvos pasiekimais po nepriklausomybės atkūrimo taip pat išskirdamas ir laukiančius ateities iššūkius, vienas kurių bus Lietuvos pirmininkavimas Europos Sąjungos Tarybai.
„Paskelbdami pasauliui apie Lietuvos valstybės atsikūrimą įrodėme esą ne tik Lietuvos teritorijos gyventojai, bet tauta vertinanti ir sauganti savo identitetą ir tradicijas. Ateinantis pusmetis bus dar viena puiki galimybė Lietuvai tai parodyti, o tuo tarpu, ambasada Kanadoje, įgyvendindama pirmininkavimo prioritetus, vadovausis principu „Daugiau Lietuvos Kanadoje!“. Teigė ambasadorius Žalys.
Vakaronės metu gausiai susirinkę bendruomenės nariai su savo mažaisiais turėjo progą pasiklausyti kompozitoriaus Aleksandro Stankevičiaus vadovaujamo Monrealio ansamblio „Kristina ir penketukas“.