Rugpjūčio 23 d. Lietuvos ambasados iniciatyva, bendradarbiaujant su Latvijos ir Estijos ambasadomis bei lietuvių, latvių ir estų bendruomenėmis, Otavos centre esančioje latvių liuteronų bažnyčioje buvo surengtas Baltijos kelio dvidešimtmečio paminėjimas. Gausiai į renginį susirinkusius Baltijos šalių bendruomenių narius pasveikino Kanados latvių bendruomenės primininkas Andris Kesteris ir Lietuvos ambasados laikinoji reikalų patikėtinė Miglė Jankauskienė. Prisiminimais dalijosi ir tuo metu Baltijos kelyje stovėję latvių bendruomenės nariai, buvo rodomi kadrai iš archyvinių dokumentinių filmų apie Lietuvos Baltijos kelią, Estijos ir Latvijos tautinį atgimimą, nuotraukos iš Baltijos kelio archyvų. Renginio dalyviai, visi kartu susikibę rankomis, lietuvių, latvių ir estų kalbomis padainavo dainą „Argake Baltimmaad, Atmostas Baltija, Bunda jau Baltija", tuo pademonstruodami, kad Baltijos kelio vienybės dvasia yra gyva ir šiandien.